Satış Fiyatı: 35,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

TYT Problematik Seti

En problemli soruları çözerken kendi hızını ayarlamak artık çok kolay!

TYT Problematik senin için en çok çıkan, en sıra dışı problemleri üretirken Gri Koç Planlama Defteri bir moral deposu olup motivasyon sözleri ile karşılayacağın, video destekli, her zaman yanında taşıyabileceğin, seni en doğru planlamaya yönlendirebilecek bir defter olacak.

Öncelikle Problematik, bu problemleri nasıl çözebileceğini doğru taktiklerle sana öğretecek. Problematik’te adım adım metotla önce öğreten soruları, taktikleri ve çözümleri anlayıp, deneten sorularla adımları tamamlayabilirsin. Yapamadığın problemlerin çözümünü TATS uygulamasıyla izleyebilirsin. Ayrıca yapamadığın problemin tipine bakarak hangi tarz sorularda eksik olduğunu öğrenebilirsin. Problemleri çözmede en fazla ihtiyacın olan motivasyonu ise interaktif bir şekilde adım adım Gri Koç’un da yardımıyla Motivasyon Taktikleri ile kazanabilirsin.

Bu kitap ve planlama defteriyle beraber öğrenim hayatın boyunca matematik dersinde karşına çıkabilecek tüm kitle sınavlarında (TYT, YKS, KPSS, ALES vb.) problemler konusu senin için çok daha rahat olacak.

Vakit her zaman kısıtlı ve başarı zor, evet; ama önce planlamak lazım!

Setimiz stoklarla sınırlıdır. Yanında Tohumlu Kalem hediyedir.