Satış Fiyatı: 55,00 ₺ (KDV Dahil)

1 Adet yorum yapıldı.

8.2 Zoru Bankası ve 0’dan 8.2’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti

Artık hiçbir zorluk senin için problem değil. 8.2 Zoru Bankası, hayatın zorluklarını senin için lezzete dönüştürmeye geliyor. Üstüne de 0’dan 8.2’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası eklenince 8. Sınıfın ikinci dönemi sorun olmaktan çıkıyor.

Hayatın içinde zorluklar kekin içindeki üzümler gibidir. Arada bir çıkar, hayata lezzet katar. Biz de senin için 8.2 Zoru Bankası’nı tasarlarken hayattan ilham aldık, testlerin içine birer tane zoru serpiştirdik. Böylece Tonguç’un en lezzetli soru bankasını elde ettik. Müfredata ve MEB kazanımlarına uyumlu olarak sunumumuzu tamamladık. Ve nihayet senin beğenine sunduk. Sen, sorularımızın ve zorularımızın tadına bakacak, hazmedemediğin soru ya da zoru olduğunda TATS’a başvuracak, o da yetmeyecek Konu Anlatımlı Soru Bankasıyla konuları yeniden öğrenebileceksin. Böylece 8. sınıfın ikinci dönemine lezzet katacaksın.

   Setimiz stoklarla sınırlıdır. Yanında 8.1 - 360 Kontrol Soruları ve 8.2 - 360 Kontrol Soruları hediyedir.


Kitap Adı : 8.2 Zoru Bankası + 0’dan 8.2’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti

İçindekiler :  8.2 Sınıf Zoru Bankası ve 0’dan 8.2’ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti

Baskı Tarihi : 2018 Nisan

Fiyatı : 55,-TL  • Enes Şaduman, Öğrenci
    Puan :

    Stokta kaç adet kaldı acaba? Haftaya kadar kalır mı sizce? Bir tahmin yürütün lütfen! :) :) :)


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Enes; Kitaplarımız stoklarımızda bulunuyor. Dilediğin zaman sipariş oluşturabilirsin. Kare-kök konusu ilgili dersin ilk döneme ait soru bankası olan 8.1 zoru bankasında bulunuyor. Başarı seninle olsun. Sevgiler