Satış Fiyatı: 35,00 ₺ (KDV Dahil)

6 Adet yorum yapıldı.

0'dan 5'e Konu Anlatımlı Soru Bankası


0’dan 5’e Konu Anlatımlı Soru Bankası, en yeni versiyonuyla karşınızda!

0’dan 5’e Konu Anlatımlı Soru Bankası kullanımı çok kolay bir kitap. Kitabın sol sayfalarında konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda konuları sen en sade ve anlaşılır halleriyle bulacaksın. Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süz-Geç’lerle sen öğrendiğin konuyu hiç bekletmeden süzebileceksin. Üstelik yeni versiyonda din kültürü ve İngilizce konularını da bulacaksın. Diğer dersleri ise en yeni müfredata ve MEB kazanımlarına uygun olarak bu kitapla çalışacaksın. Böylece konular senin için sıfırken beş yıldızlı olacak.

Önünde uzun bir yol var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp beş yıldızlı başarılara birlikte yürüyelim.

Başarı seninle olsun!


Kitap Adı : 0’dan 5‘e Konu Anlatımlı Soru Bankası

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı 376

Ebat: 21 x 27

Kâğıt : 80 gr 1. Hamur

Renk : 4 x 4

Kapak : Karton Kapak

Cilt Amerikan Cilt

Baskı Tarihi 2018 Haziran

Fiyatı : 35,-TL

ISBN : 978-605-2322-45-1


 • Ece Karayel, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç Akademi öncelik siz harikasınız! Peki izmir'de şubeniz var mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ece; Öncelikle geri bildirimin için çok teşekkür ederiz. İzmir ilimizde anlaşmalı satış noktalarımız bulunuyor. Adresine en yakın anlaşmalı satış noktamızı aşağıda paylaşacağımız link üzerinden görüntüleyebilirsin. http://www.yuksekbasari.com/SatisNoktalarimiz Başarı seninle olsun! Sevgiler.


 • Sude Verimli, Veli
  Puan :

  Selamlar Tonguç akademi öncelikle size çok teşekkürler harikasınız. Soruma gelince 0 dan 5 kitabını 5. Sınıfa geçen oğlum için sipariş verdim yazın 5. Sınıfa hazırlık için uygunmudur. Yada yeterli olurmu.şimdiden teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sude Hanım; Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz. 0'dan 5'e konu anlatımlı soru bankamız 2019 müfredatına uygun olarak güncel şekilde hazırlanmıştır. Öğrencimizin 5. sınıf hazırlığında faydalı olacaktır. Başarı sneinle olsun! Sevgiler.


 • Rümeysa Ubuz , Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 7. Sınıf kitapları çıkacakmı çünkü ben şimdikilerini almayı düşünüyorum eğer yenileri çıkacaksa bekleyeceğim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Rümeysa; 7. sınıf kitaplarımız yeni sınav sistemine ve 2018-2019 müfredatına uyum sağlamak amacıyla güncelleme aşamasındadır. En kısa sürede tekrar siparişe açılacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler.


 • Fatmanur Sofu, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba öncelikle çok teşekkür ederim sizin sayenizde tatilim çok güzel gidiyor. Ben 7'den 8'e hazırlık setini aldım sınıf anahtarı veya başka bir şey daha almalı mıyım bide sayısal ve sözel kitaplarında da video izleyecek miyiz yoksa kitaptan mı çalışacağız


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatmanur; Geri bildirimin için çok teşekkür ederiz :) 7'den 8'e hazırlık seti içeriğinde bulunan 8. sınıf konu anlatım videoları hazırlık programına uygun olarak yayında olacaktır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Zeynep Gül Özbey, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç akademi ben yaklaşık 3ay önce 0dan5e kitabını aldım yeni çıkan kitabınızı gördüm sorularda değişiklikler varmı sorular aynı mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynep; Öncelikle ilgine çok teşekkür ederiz :) www.tongucmagaza.com web sitemizde görmüş olduğun 0'dan 5'e konu anlatımlı soru bankası günceldir. Yeni sınav sistemine ve müfredata uygun olarak güncellenmiştir. Başarı seninle olsun! Sevgiler.


 • Arhan Delice, Veli
  Puan :

  Bu kitap 2017-2018 müfredatına göre mi yoksa 2018-2019 müfredatına göre mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arhan Bey; Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz :) 0'dan 5'e hazırlık kitabı 2018-2019 müfredatına ve yeni sınav sistemine uygundur. Başarı seninle olsun! Sevgiler.