Satış Fiyatı: 24,00 ₺ (KDV Dahil)

2 Adet yorum yapıldı.

0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Şimdi 10. sınıfsın. Lise hayatının ikinci basamağında ve gelecekteki başarıların için önemli bir dönemdesin. 0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı kitabında öğrenmen ve çözmen gereken her şeyi sıfırdan 10'a ulaşacağın tarzda, adım adım senin için hazırladık. 0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı’nı kullanmak çok basit; sol sayfalardaki renkli ve yeni müfredata uygun, sınavlarda sorulacak bilgilerin küçük parçalara bölünmüş konu anlatımlarını oku ve anla. Hemen ardından sağ sayfalardaki öğrendiklerinle ilgili soruları çöz. Takıldığın soruların video çözümlerini TATS sayesinde izle ve öğren. Böylece önce konuyu anla sonra da bilgini test et. Tüm üniteleri küçük parçalara ayırdık ki sıkılmadan, yorulmadan başarıya ulaş. Şimdi sıra sıfırı 10 yapmakta! 

Kitap Adı : 0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Alt Başlık: Edebiyat

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı 168

Ebat: 21 x 27

Kâğıt : 80 gr 1. Hamur

Renk : 4 x 4

Kapak : 300 gr Mat Kuşe

Cilt Amerikan Cilt

Baskı Tarihi 2018 Ağustos / 1. Baskı

Fiyatı : 24,-TL

ISBN : 978-605-2322-54-3

  

 • Abdullah Talha Özkan, Öğrenci
  Puan :

  Matematik, Kimya,Fizik de çıkacakmı ? Tüm Dersler çıkacakmı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Talha, 0'dan 10'a Matematik, Kimya, Fizik, Tarih, Biyoloji kitapları da çıkacak. Başarı seninle olsun. Sevgiler :)


 • Yavuz Gökdemir, Öğrenci
  Puan :

  Diger kitaplar nezaman cikar bide bayiliklere gittimi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yavuz, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kitaplarımızı hızlı bir şekilde yeni döneme hazırlıyoruz. Lütfen bizi takipte kalın :) Bayilik sistemiyle çalışmıyoruz. Satış noktamız olan Tonguç kitapçılarının listesini aşağıdaki link'te paylaşıyorum. Sana en yakın Tonguç Kitapçısı'na bu listeden ulaşabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler