Satış Fiyatı: 24,00 ₺ (KDV Dahil)

3 Adet yorum yapıldı.

0'dan 10'a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası

Şimdi 10. sınıfsın. Lise hayatının ikinci basamağında ve gelecekteki başarıların için önemli bir dönemdesin. 0'dan 10'a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası’nda öğrenmen ve çözmen gereken her şeyi sıfırdan 10'a ulaşacağın tarzda, adım adım senin için hazırladık. 0'dan 10'a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası’nı kullanmak çok basit; sol sayfalardaki renkli ve yeni müfredata uygun, sınavlarda sorulacak bilgilerin küçük parçalara bölünmüş konu anlatımlarını oku ve anla. Hemen ardından sağ sayfalardaki öğrendiklerinle ilgili soruları çöz. Takıldığın soruların video çözümlerini TATS sayesinde izle ve öğren. Böylece önce konuyu anla sonra da bilgini test et. Tüm üniteleri küçük parçalara ayırdık ki sıkılmadan, yorulmadan başarıya ulaş. Şimdi sıra sıfırı 10 yapmakta!


Kitap Adı : 0'dan 10'a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası

Alt Başlık: Coğrafya

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı : 192

Ebat: 21 x 27

Kâğıt : 80 gr 1. Hamur

Renk : 4 x 4

Kapak : 300 gr mat kuşe

Cilt Amerikan Cilt

Baskı Tarihi 2018 Ağustos / 1. Baskı

Fiyatı : 24,-TL

ISBN : 978-605-2322-03-6 • Elif Balaban , Öğrenci
  Puan :

  Tüm dersler için çıkacak mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif, ayrı ayrı dersler için kitaplar olacak. Tüm dersler olarak şimdilik planlanmamaktadır. :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Taha Şimşek, Öğrenci
  Puan :

  0 dan 10 a derken 0 dan kasıt 9. Ve 10.sınıfı mı içermesi??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Taha, 10. sınıf konularıdır. 0'dan demek, konuyu en basitten yani sıfırdan ileriye taşımak anlamına gelmektedir. :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Egemen Bekler, Öğrenci
  Puan :

  0'dan 10'a coğrafya , ama tarih te TAK tarih yazıyor tarih te 0'dan 10'a tarih çıkar mı yani ona göre alalım veya bekleyelim Yoksa içerik aynı yani konu özeti ve soru sadece isimleri mi değişik ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba EGEMEN, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. 0'dan 10'a Tarih Konu Anlatımlı Soru Bankası kitabımız da yakında çıkacak. Bu iki kitabın da içerikleri birbirinden farklıdır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)