Satış Fiyatı: 35,00 ₺ (KDV Dahil)

39 Adet yorum yapıldı.

0’dan 8.1’e Konu Anlatımlı Soru BankasıSen hiç daha önce uçan bir insan gördün mü? Mutlaka hayal edeni görmüşsündür. Hatta belki sen de onlardan birisindir. Peki, hiç uçmayı başaranı gördün mü? Artık göreceksin.

Uçmakla uçamamak arasında yalnızca 0’la 1 kadar fark vardır. Uçamazsın 0’sındır, uçarsın 1’sindir. 0’ı 1 yapmak, uçamayan bir insanı uçurabilmek kadar zordur bu bakımdan.

Tonguç seni uçurabilmek konusunda çok iddialı. Senin 8. sınıfın birinci döneminde uçuşa geçeceğini söylüyor. Bu konuda 0’dan 8.1’e Konu Anlatımlı Soru Bankası’na çok güveniyor. 0’dan 8.1’e Konu Anlatımlı Soru Bankası, 8. sınıfa senin 0’dan başladığını varsayıyor. Senin 0’dan 1’e ulaşabilmen, yani uçabilmen için bütün konuları anlaması en kolay haliyle aktarıyor. Kitabın renkli anlatımı, en yetkin hocalarca hazırlanmış soruları, 8. sınıfın 1. dönemini uçmak kadar zevkli bir hale getiriyor.

Üstelik TATS uygulamasıyla kitabın destekleneceğini anlatıyor Tonguç. Böylece hem çözemediğin soruların video çözümlerini bulacaksın hem de kitabın telefonuna, tabletine inecek, onu her an yanında taşıyacaksın. Hem gökyüzünde hem de yeryüzünde kitabın yanında olacak.

İyisi mi, sen şimdiden Tonguç'la uçuşa hazır ol!


Kitap Adı

:

0’dan 8.1’e Konu Anlatımlı Soru Bankası

Alt Başlık

:

Türkçe, Matematik, İnkılap Tarihi, Fen Bilimleri, İngilizce, Din Kültürü

Türü

:

Soru Bankası

Sayfa Sayısı

:

528

Ebat

:

21 x 27

Kâğıt

:

1. Hamur 70 gr

Renk

:

4 x 4

Kapak

:

Mat Selofan

Cilt

:

Amerikan Cilt

Baskı Tarihi

:

2017 Ekim

Fiyatı

:

35,-TL

ISBN

:

978-605-82799-7-1


Puan :