Satış Fiyatı: 55,00 ₺ (KDV Dahil)

191 Adet yorum yapıldı.

0'dan 8.1'e Hazırlık Paketi

Ürünün içeriği

  1. 0'dan 8.1'e Konu Anlatımlı Soru Bankası
  2. 360 derece 8.1 Tümdersler
  3. 8.1 6'lı Deneme Seti 

0'dan 8.1'e Konu anlatımlı Soru bankası, 8.1 hakkında hiçbir şey bilmeyen öğrenciler, yani 0 (sıfır) olan öğrenciler için hazırlanmış, görseller ve sıkmayan özet konu anlatımlarıyla öğrencilere konuyu küçük parçalar halinde anlatan ve ardından mini testlerle bu öğrendiklerini test eden, en sonunda da ünite sorularıyla tüm konuları tekrar eden Türkiye'deki en iyi kitap.

360 derece 8.1 Tüm Dersler ise tüm derslerin genel tekrarını yapmaya yarayan, soruların kazanımlara ve müfredata uygun olduğu, her sorunun belli kazanımları test ettiği yenilikçi cep boyutuyla her öğrencinin her yere rahatça taşıyabileceği, kopabilen çek koparlı sayfalarıyla yapamadığınız soruları kopartıp biriktirebileceğiniz süper bir kontrol cep kitabı.

8.1 6'lı deneme seti,  öğrendiğin konuların tümünü gerçek sınavdaki optik form deneyimini de yaşayarak test edebileceğin, ilk ikisi yığılımlı olarak ilk konuları daha fazla test eden 6 adet denemeden oluşup gerçek sınav ayarındaki soruları içeren süper bir  deneme seti.

Tüm bu kitaplar TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) içermektedir. TATS ile kitapların kapak içlerindeki kazıma alanları kazınarak ortaya çıkan kodun cep telefonu veya tabletteki TATS uygulamasına okutulmasıyla kitapların ekitap halleri cep telefonunuza veya tabletinize otomatik yüklenir. Böylece hem elinizde kitap bulunurken hem de bu kitabın elektronik halini cebiniz veya tabletinizde her yere beraberinizde götürebilirsiniz. Ayrıca çözdüğünüz soruları TATS uygulamasına işaretleyebilir veya TATS uygulamasındaki ekitaptan da çözebilirsiniz. Bu çözümlerde oluşan hatalı sorularınız TATS içindeki Hata Kutusunda otomatik olarak birikir ve bu soruları her zaman yanınızda taşıyarak istediğiniz kişilere sorabilirsiniz. Ayrıca TATS uygulamasındaki Doktor, size yaptığınız hatalara göre hangi konularda eksik olduğunuzun teşhisini yapar. Bu teşhise uygun yönlendirmelerle ne yapmanız gerektiğini de söyler. Tüm bunlar zamandan tasarruf ederek en etkin çalışma ile başarılı olmanızı sağlıyacak.


Tüm bu süper kaynaklara tek bir paket ile ulaşıp sınavlara ve derslere erkenden çalışmaya başlayabilirsin.

Puan :