Satış Fiyatı: 35,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

Zoru Bankası 8.1 (Tüm Dersler)8.1 Zoru Bankası (Tüm Dersler)  en yeni en iyi versiyonuyla karşında!

Artık hiçbir zorluk senin için problem değil. 8.1 Zoru Bankası, hayatın zorluklarını senin için lezzete dönüştürmeye geliyor.

Hayatın içinde zorluklar kekin içindeki üzümler gibidir. Arada bir çıkar, hayata lezzet katar. Biz de senin için Zoru Bankası’nı tasarlarken hayattan ilham aldık, testlerin içine birer tane zoru serpiştirdik. Böylece Tonguç’un en lezzetli soru bankasını elde ettik. Unutmadan, gizli tarifimizin bir diğer lezzet unsuru da Açık Uçlu Sorular. Her teste bir tane de açık uçlu soru ekledik, kitabımızı tadına doyulmaz hale getirdik. Müfredata ve MEB kazanımlarına uyumlu olarak sunumumuzu tamamladık. Ve nihayet senin beğenine sunduk. Sen, zorularımızın tadına bakacak, hazmedemediğin soru ya da zoru olduğunda TATS’a başvuracaksın. Zorular dahil bütün soruların cevaplarını orada bulacaksın. Böylece 8. sınıf hayatına lezzet katacaksın.

Sekizinci sınıf dediğin hemen biter, önemli olan damağında kalan tat. Zoru Bankasıyla 8. sınıfın birinci dönemine tat kat.


Kitap Adı : Zoru Bankası 8.1 (Tüm Dersler)

Alt Başlık : Türkçe, Matematik, İnkılap Tarihi, Fen Bilimleri, İngilizce, Din Kültürü

Türü         : Soru Bankası

Sayfa Sayısı : 400

Ebat         : 19 x 27

Kâğıt         : 1. Hamur 70 gr

Renk         : 4 x 4

Kapak         : 300 gr Mat Kuşe

Cilt                 : Amerikan Cilt

Baskı Tarihi : 2017 Kasım

Fiyatı         : 35,-TL

ISBN         : 978-605-2322-17-8*TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi): Kitapların görüntülenmesini, kitap içerisindeki soruların online olarak çözülmesini sağlayan mobil uygulama. Yanlış yaptığınız sorular Hata Kutusu’nda birikir. Doktor sizi analiz eder ve eksik olduğunuz konuyu belirler.


Puan :