Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

9. Sınıf TAK Türk Dili Konu Özetli Soru BankasıTonguç’u tanıyorsun. O da seni tanıyor. Senin aslında daha çok boş vakte ihtiyacın olduğunu biliyor. Senin ne kadar zeki, çevik ve ahlaklı olduğunu biliyor. İstersen her şeyi TAK diye halledebileceğini biliyor. Ama ufak da olsa bir yardıma ihtiyacın olduğunu da biliyor.

Tonguç sana yardım elini uzatıyor. TAK Türk Dili ve Edebiyatı Konu Özetli Soru Bankası, sana ihtiyacın olan boş vakti sağlıyor. İsminin uzun olduğuna bakma, aslında her şeyi çok kısa hallediyor. Senin bütün sene edebiyat dersinde ihtiyacın olacak tüm bilgileri mümkün olan en hızlı ve etkili şekilde anlamanı sağlıyor. Kısa konu özetleri anlamadığın konuları sana anlatmakta usta. Anladıklarını tekrar etmen için de en pratik yolu sunuyor. Sana konu özetlerinin hemen arkasından karşılaşabileceğin her çeşit soruyu soruyor. Test, Açık Uçlu ve Kısa Cevaplı. Sen hiçbir soruyu kaçırma diye Tonguç da hiçbir soru çeşidini kaçırmıyor. Böylece edebiyat senin için TAK diye çözülecek bir ayrıntıdan ibaret kalıyor.

TAK Edebiyatla edebiyat çalışmak için ayırdığın vakti dilediğin gibi kullanabilirsin.

Akıllı kitap TATS* Uyumlu (Tonguç Akıllı Takip Sistemi)

Kitap Adı: 9. Sınıf TAK Türk Dili ve Edebiyatı Konu Özetli Soru Bankası

Yazar: Tonguç Türk Dili ve Edebiyatı Komisyonu

Basım Yılı: 2017

Sayfa Sayısı: 240 Sayfa

Kâğıt Tipi: 80 gr, 1. hamur

Ebat: 21 x 27 cm

Cilt Tipi: Amerikan Cilt Karton Kapak

ISBN: 978-605-2322-09-3


*TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi): Kitapların görüntülenmesini, kitap içerisindeki soruların online olarak çözülmesini sağlayan mobil uygulama. Yanlış yaptığınız sorular Hata Kutusu’nda birikir. Doktor sizi analiz eder ve eksik olduğunuz konuyu belirler.

Puan :