Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

9. Sınıf TAK Coğrafya Konu Özetli Soru BankasıBu hayatta hızlı olmalısın. Önündeki her işi TAK diye halletmeli, hemen yenisine başlamalısın. Senin için hiçbir şey zor değil. Ama önce sıkı bir başlangıç yapmalısın.

Sıkı bir başlangıç önemli. 9. sınıftasın ve bu seneye hızlı başlamalısın. Lisenin hemen başında farkını ortaya koymalısın. Hiçbir dersin hızını kesmesine izin verme. Coğrafya da buna dâhil.

TAK Coğrafya, senin coğrafyayı öğrenmeni kolaylaştırıyor. Konu özetleri, ihtiyacın olan her bilgiyi sana en kısa, en öz, en etkili şekliyle sunuyor. Sen anlamadığın konulara konu özetleriyle çalışacaksın. Anladıklarını da hızlıca tekrar edeceksin. Öyle ya, insan unutkan bir yaratık. Tekrar her zaman faydalı. Konu Özetleri ise hatırlatmakta en iyi!

Konu özetlerinin hemen arkasından TAK 4’lü Soru kısmı geliyor. Burada hem test hem açık uçlu hem de kısa cevaplı soruları bulabileceksin. Sınavlarda hiçbir soruyu kaçırma diye sana her çeşit soruyu sunduk. 4’lü soruların arkasından TAK Taramaları çözecek, kendini deneyeceksin. Burada da Test, Açık Uçlu ve Kısa Cevaplı sorularla karşılaşacaksın. Eğer takıldığın yer olursa da hemen TATS uygulamana başvuracaksın. İstediğin soruyu TATS’da çözdüreceksin. Böylece coğrafyanın tek hâkimi olmak için önünde hiçbir engel kalmayacak.

Dedik ya, hızlı olmalısın. TAK Coğrafya ile coğrafyanın hızını kesmesini engelle!

Kitap Adı: 9. Sınıf TAK Coğrafya Konu Özetli Soru Bankası

Yazar: Tonguç Coğrafya Komisyonu

Basım Tarihi: 2017

Sayfa Sayısı: 240 sayfa

Kağıt Tipi: 1. Hamur 80 gr

Cilt Tipi: Amerikan Cilt, Karton Kapak

Ebat: 21 x 27

ISBN: 978-605-2322-03-1

Fiyat: 29 TL,

Puan :