Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

9. Sınıf TAK Kimya Konu Anlatımlı Soru Bankası


Bütün bir dünya tarihi boyunca insanlar altının peşinden koştu. Altını bulamayan elindeki değersiz metalleri altına çevirmenin yolunu aradı. Bu arayışın adını da simya koydu. Arayışları altınla sonuçlanmadı ama onların sayesinde modern kimya doğdu. Şimdi senin bu arayışı tekrarlayıp kimyayı yeniden keşfetmene hiç gerek yok! Çünkü Tonguç sana altın değerinde bir kitapla kimyayı öğretmeye geliyor.

9. Sınıf TAK Kimya Konu Anlatımlı Soru Bankası kimyanın en saf, en güzel hali. İçindeki konu anlatımı sayfaları sana kimyayı en basit, en yalın, en anlaşılır şekilde sunuyor. Konu anlatımlarının hemen arkasından TAK 4’lü sorular geliyor. 4’lü sorularda hem Test hem Açık uçlu hem de Kısa cevaplı soruları bulabiliyorsun, yani TAK! Hemen öncesinde konu anlatımıyla öğrendiğin konuyu 4’lü sorularda her çeşit soru tipini görerek pekiştiriyorsun. Ünite sonlarındaki TAK Tarama’larla da konunun tek hâkimi oluyorsun.

9. Sınıf TAK Kimya Konu Anlatımlı Soru Bankası, sana kimya dersinde karşına çıkacak her konuyu karşına çıkabilecek her soru çeşidini sunuyor. Ve seni bu altın değerindeki kitap kimyanın bütün problemlerinden kurtarıyor!


Kitap Adı

:

9. Sınıf TAK Kimya Konu Anlatımlı Soru Bankası

Alt Başlık

:

Kimya

Türü

:

Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı

:

288 Sayfa

Ebat

:

21 x 27

Kâğıt

:

1. Hamur, 80 gr

Renk

:

4 x 4

Kapak

:

300 gr Mat Kuşe

Cilt

:

Amerikan Cilt

Baskı Tarihi/Sayısı

:

2017 Ekim / 1. BASKI

Fiyatı

:

29,- TL

ISBN

:

978-605-2322-05-5


Puan :