Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

9. Sınıf TAK Fizik Konu Özetli Soru Bankası

Şimdi eğer sen bu yazıyı okuyorsan, bir fizik kitabına ihtiyacın var demektir. Eğer fizik kitabına ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan, üstelik henüz lisenin başında, hedefini en yükseğe dikmişsin demektir. Öyleyse senin için zor, kolay, açık uçlu, test ya da kısa cevaplı, hiçbirinin birbirinden farkı yok demektir. Sen her halükarda yüksek başarıyı gözüne kestirdin.

Peki yine de ufak bir yardıma ihtiyacın yok mu? Bizce var. Zaten bütün çabamız, senin hedefine ulaşmanda ihtiyacın olan o küçük yardımı yapabilmek. İşte bu sebeple senin için TAK Fizik kitabını tasarladık. Sen test ya da açık uçlu veya kısa cevaplı hiçbir soruyu kaçırmazsın ama biz yine de senin her birine ayrı ayrı hazır olmanı istedik. Bu yüzden konu özet bölümlerimizin sonuna ikişer test, bir açık uçlu ve bir kısa cevaplı soru ekledik. Aynı zamanda konu özet bölümlerimizi de bize özel görsel tasarımımızla en kolay anlayabileceğin seviyeye getirdik. Böylece sen, hedefine ulaşmak için ihtiyacın olan o küçük yardıma rahatlıkla ulaş istedik.

9. Sınıf TAK Fizik Konu Özetli Soru Bankası kitabı şimdi raflarda seni bekliyor. TAK Fizik’le fiziği kafana takma!Kitap Adı

:

9. Sınıf TAK Fizik Konu Özetli Soru Bankası

Alt Başlık

:

Fizik

Türü

:

Konu Özetli Soru Bankası

Sayfa Sayısı

:

200 Sayfa

Ebat

:

21 x 27

Kâğıt

:

1. hamur, 80 gr 

Renk

:

4 x 4

Kapak

:

300 gr Mat Kuşe

Cilt

:

Amerikan Cilt

Baskı Tarihi/Sayısı

:

2017 Kasım / 1. BASKI

Fiyatı

:

29,- TL

ISBN

:

978-605-23220-4-8
Puan :