Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

9. Sınıf TAK Biyoloji Konu Özetli Soru Bankası

Artık bir 9. sınıfsın. Lise hayatına hoş geldin. Bu sene senin için çok önemli çünkü hayatındaki büyük değişimler bu dönemle birlikte hızlanacak. 

 

9. sınıfla birlikte merhaba diyeceklerinden bir tanesi de Biyoloji dersi olacak. TAK Biyoloji kitabı hem okul yazılılarında karşına çıkacak tüm konuları anlatıyor (TAK Özet) hem de her soru tipine seni hazırlıyor. TAK (Test, Açık Uçlu, Kısa Cevaplı) Türkiye’de bir ilk. Seni çoktan seçmeli Test sorularına, yazılılarda ve yeni sistemde sorulacak Açık Uçlu Sorulara, geçtiğimiz seneden beri üniversite sınavlarında sorulmaya başlanan Kısa Cevaplı Sorulara hazırlayacak.

 

TAK soru kısmında sana model oluşturacak, konuyu öğretecek, rehber soru verilir; sonrasında TAK çözümle bu sorunun çözüm yöntemi ve konu detaylarına değinilir. Sonra TAK 4’lü kısmında 2 test, 1 açık uçlu, 1 kısa cevaplı soru ile seni tüm olasılıklara karşı hazırlar. Her bölümün sonunda bulunan TAK taramalar ile tüm bölümde öğrendiklerin tekrar edilir. 

 

Elindeki kitapta öncelikle MEB’in kazanımları ve bizden bilmemizi istedikleri verilir. TAK özet kısımlarında madde madde konular özetlenir ve konu detaylandırılır. Artık tüm konuları TAK diye öğrenecek ve karşına gelebilecek her türlü soruya baştan hazır olacaksın. 

 

TAK Biyoloji ile Biyolojiyi kafana takma!


Kitap Adı

:

9. Sınıf TAK Kimya Konu Anlatımlı Soru Bankası

Alt Başlık

:

Biyoloji

Türü

:

Soru Bankası

Sayfa Sayısı

:

192 Sayfa

Ebat

:

19 x 27

Kâğıt

:

1. Hamur, 80 gr

Renk

:

4 x 4

Kapak

:

Bristol

Cilt

:

Amerikan Cilt

Fiyatı

:

29,- TL

ISBN

:

978-605-2322-07-9

Puan :