;
1. Dönem Türkçe Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 22,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 1. Dönem Türkçe Zoru Bankası

Uzun bir maratonun sonuna geldik. Bu işin sonunu iyi getirmeliyiz. 2020 LGS senesi tüm öğrenciler için birçok farklılık içeriyor. Sınavın sadece 1. Dönem konularını içermesi ve okulların uzun süreli tatil olması öğrenciler için bu zorlu dönemde değerlendirilmesi gereken bir fırsat oldu.

Yeni LGS Türkçe Zoru Bankası 2020 LGS ye özel olarak sadece 1. Dönem konularını içerecek şekilde hazırlandı. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 10-15-21 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun! 

Türü: Soru kitabı

Sayfa Sayısı: 184 sayfa  

Soru Sayısı: 611

ISBN: 978-625-7006-93-4 • Furkan Emin Keskin, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba iyi günler ben zoru bankasını yeni aldım ancak tats uygulamasında kitabı aktifleştiremiyorum daha önce girilmiş diyor yardım edebilir misiniz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. 


 • bünyamin gülçek, Veli
  Puan :

  kitaplarınız çok güzel oğlum hep sizin kitaplardan denemelerde 480 altına inmiyor zoru seti, kota seti,dinamoseti ve 0dan"8e hapsi var ve bitti 4ay içinde size teşekkür ederim


 • Merve Evli, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap dün sipariş verdim inşallah erken gönderirsiniz lütfen


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Merve, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler