;
TYT AYT GeometrİK Soru Bankası

Satış Fiyatı: 43,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT AYT GeometrİK Soru Bankası


Selam Değerli Dostum,

Tüm öğrencilerin en fazla problem yaşadığı ders olan geometri artık daha kolay olacak.

Geometrik, senin için en çok çıkan, en sıra dışı soruları üretir. Uykuların kaçmasın! Geometrik,bu soruları nasıl çözebileceğini doğru taktiklerle sana öğretecek. 

Geometri’de adım adım metotla önce öğreten soruları, taktikleri ve çözümleri anlayıp, temel düzey sorularla (TDS) konuyu öğrenip, yeni nesil sorularla (YNS) sınava hazırlanabilirsin.

Yapamadığın soruların çözümünü www.kamp2020.com’dan izleyebilirsin. Ayrıca yapamadığın sorular için hangi tarz sorularda eksiğin olduğunu öğrenebilirsin. Soruları çözmede en fazla ihtiyacın olan motivasyonu ise interaktif bir şekilde adım adım Motivasyon Taktikleri ile Gri Koç videolarından izleyebilirsin. 

Bu kitapla öğrenim hayatın boyunca geometri dersinde karşına çıkabilecek tüm kitle sınavlarında (TYT, AYT, KPSS, ALES, DGS vb.) geometri dersi senin için çok daha rahat olacak.

Kendine Güven! Sıkı Çalış!

Yeni nesil soruları, sorun olmaktan çıkar!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 360

Soru Sayısı: 778

ISBN: 978-625-7006-98-9 • bilgenaz şahin, Öğrenci
  Puan :

  qr kodu taratarak soruların cevaplarına ulaşamıyorum.yardımcı olur musunuz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Bilgenaz, TYT- AYT kitaplarımız uyumlu değildir. http://www.kamp2020.com/ adresinden soru çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler.


 • gamze nur yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  kitap çok güzel ama tats da çözüm vidyoları açılmıyor aktivasyon kodu kabul edilmiyor ne yapmalıyım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gamze, TYT- AYT kitaplarımız TATS uyumlu değildir. http://www.kamp2020.com/ adresinden veya dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler