;
3'ten 4'e Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 21,00 ₺

6 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 3'ten 4'e Hazırlık Kitabı

-İlkokulda en temel dersler olan Türkçe ve Matematik branşlarında MEB’in yayınladığı son müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.

-2 ve 3. sınıftaki öğrenme alanlarının devamı niteliğindeki 4. sınıf konularına hazırlar. Bölüm kapaklarında 2 ve 3. sınıf testlerinin konu başlıkları, bölüm sonu kapaklarında ise 4. sınıfta öğrenilecek konuların alt başlıkları verilmiştir.

-Her konu başlığı için önce 2. sınıf konu tekrarı, sonra 3. sınıf tekrarı yaptırır. Böylece öğrenci 4. sınıfta öğreneceği konularla ilgili fikir sahibi olur.

-Testlerin ilk sayfası öğrencinin aşina olduğu dikey kavrama düzeyi sorularından, ikinci sayfası ise MEB’in 4. sınıflar için hazırladığı Akademik Becerilerin İzlenmesi ve Değerlendirilmesi (ABİDE) raporunda örnek olarak verdiği ve öğrencinin ortaokul-lise kademelerinde karşılaşabileceği soru tiplerine hazırlık niteliğinde yatay sorulardan oluşur.

-Öğrencinin anlamadığı kısımları tekrar edebilmesini ve çözemediği sorularda video çözümleri ile konuları anlayarak 4. sınıfa hazırlanmasını sağlar.

-Güncel sınav sistemlerine hazırlar. Beceri temelli öğrenme yaklaşımı için temel oluşturur.

Türü: Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 192
Soru Sayısı: 485
ISBN: 978-625-7894-11-1


 • Dilara Özkan, Öğrenci
  Puan :

  Kargom 2 hafta oldu gelmedi yarın gelebilir mi😞😋


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Rica etsek konuyu hızlıca müşteri hizmetlerimize aktarabilir misin? Sana hızlıca yardımcı olacaklardır. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • İlknur ÖZKAN, Öğrenci
  Puan :

  Kargom hala ve hala gelmedi lütfen kargom yarın gelsin


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Rica etsek konuyu hızlıca müşteri hizmetlerimize aktarabilir misin? Sana hızlıca yardımcı olacaklardır. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • MERYEM , Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum 3. Sınıflar için. Ben 6. Sınıfa geçtim size 4. Sınıf tavsiyeleri vereceğim umarım işinize yarar ??Bol bol kitap okuyun ??Öğretmeninizin verdiği ödevleri yapın ileride lazım olacak ??Aşırı fazla test çözmeniz gerek yok hergün düzenli olarak çalışsanız yeterli ??Türkçe, Matematik ve Fene önem verin ??Tonguç'un kampına katılın ??Anlamdığın bir konu olduğunda mutlaka sorun ??4. Sınıfta sınavlar olacak ama korkmayın çalışırsanız çok kolay ??Çarpım tablosunu ezberleyebildiğiniz kadar ezberleyin ileride çok işinize yarayacak ??Dersleri iyi dinleyin Umarim işinize yaramıştır??


 • Hayrunisa Erdem, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap içeriğine bayıldım.


 • , Öğrenci
  Puan :

  Almadım ama gerçekten çok güzel bir kitaba benziyor diğer Tonguç ürünleri gibi...