;
4'ten 5'e Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

7 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 4'ten 5'e Hazırlık Kitabı


-İlkokulda en temel dersler olan Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri branşlarında MEB’in yayınladığı son müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.

-3 ve 4. sınıftaki öğrenme alanlarının devamı niteliğindeki 5. sınıf konularına hazırlar. Bölüm kapaklarında 3 ve 4. sınıf testlerinin konu başlıkları, bölüm sonu kapaklarında ise 4. sınıfta öğrenilecek konuların alt başlıkları verilmiştir.

-Her konu başlığı için önce 3. sınıf konu tekrarı, sonra 4. sınıf tekrarı yaptırır. Böylece öğrenci 5. sınıfta öğreneceği konularla ilgili fikir sahibi olur.

-Testlerin ilk sayfası öğrencinin aşina olduğu dikey kavrama düzeyi sorularından, ikinci sayfası ise MEB’in 4. sınıflar için hazırladığı Akademik Becerilerin İzlenmesi ve Değerlendirilmesi (ABİDE) raporunda örnek olarak verdiği ve öğrencinin ortaokul-lise kademelerinde karşılaşabileceği soru tiplerine hazırlık niteliğinde yatay sorulardan oluşur.

-Öğrencinin anlamadığı kısımları tekrar edebilmesini ve çözemediği sorularda video çözümleri ile konuları anlayarak 5. sınıfa hazırlanmasını sağlar.

-Güncel sınav sistemlerine hazırlar. Beceri temelli öğrenme yaklaşımı için temel oluşturur.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 228

Soru Sayısı: 570

ISBN: 978-625-7894-12-8
 • BAHAR GÜLTEKİN, Öğrenci
  Puan :

  merhaba ben bahar evindar 5. sınıfa gidiyorum sizi seviyorum ben biraz kafan karıştı hangi test kitaplarını almalıyımm


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Bahar selam. 5. sınıflarımızın kitaplarını inceledin mi❤😉 Eğer seviyen temel seviyeyse ilerleme serimiz olan ve içinde temel seviye sorular bulunan Taktikli setini alabilirsin. Seviyen orta ve zorsa, özümseme kaynağımız olan ve içinde ortayla zor seviye bulunan dinamolarımızı tercih edebilirsin. https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/filter/31/5sinif


 • Ege Dikmen, Öğrenci
  Puan :

  Ben kitabı aldım KİTAP MÜKEMMEL VE TEKRAR İÇİNDE KULLANILABİLİR


 • Azranur Güled, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı alıcam fakat ana sayfada kitabın üzerinde kargo bedava yazarken sepetteyken kargo için 10 tl daha koydu neden böyle anlamadım ama alıcam sadece neden öyle yazmasına rağmen ücret alıyo??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Azranur. Kapıda ödeme seçeneğini mi seçtin? Kapıda yapılan ödemelerde kargo ücreti ayrıca 10 lira ücret talep ediyor. Diğer ödeme seçeneklerinde kargo ücretsiz🙂


 • ECE , Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum 4.sınıflar için. Ben 6. Sınıfa geçtim. Size 5. Sınıf tavsiyeleri vereceğim. Umarım yararı olur. ??Bol bol kitap okuyun ??Tonguç'un kampına katılın ??5. Sınıf ilk okulun devamı gibi aslında o yüzden korkmanıza gerek yok ??Sınavlara iyi çalışın ??Türkçe,Matematik ve Fene önem verin ??Matematikten korkmayın sadece farkli 1-2 konu göreceksiniz ama onlarda kolay. ??Çok fazla kasmanıza gerek yok günde 4 tane test çözmeniz yeterli ??Öğretmenlerinizin verdiği ödevleriniz yapın ileride lazım olacak ??Anlamdığın bir konu olduğunda mutlaka sorun Birde 5. Sınıf hiç zor değil çalışana kolay


 • Ahmet Akgün, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel