;
0'dan 6'ya Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 26,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 6'ya Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.

Elindeki bu kitap 6. sınıfta karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 6’ya Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında 6. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın. Ayrıca kimi konuların sonuna Testgeçler koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuyu tam pekiştirebilesin. Tabii ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-32 günlük Yoğun- Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarılı bir eğitim hayatı için önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 192 

Soru Sayısı: 425

ISBN: 978-625-7894-17-3
 • yağmur dalgıç, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap bana çok yardımcı oldu kesinlikle öneririm


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Geri bildirimin için teşekkür ederiz Yağmur, çok mutlu olduk 💙 Başarılar dileriz 🤗 #tongucseninle


 • Asya Akkuş, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabın kodunu bulamıyorum Tata için yapicaktim napabilirim lütfen yazarmisiniz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Asya, çağrı merkezimizle iletişime geçer misin yardımcı olalım :)


 • sudenaz şen, Öğrenci
  Puan :

  Çok faydalı bir kitap ayrıca konuları çok iyi öğretiyor.


 • Filiz Hanım Avinca, Öğrenci
  Puan :

  kitabı satın almış kişi olarak kitap çok güzel gerçekten sizi içinize çekiyor kitabı ben bitirdim tavsiye ederim.