;
0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.

Elindeki bu kitap 7. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor. 0’dan 7’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 7. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik.

Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süz-Geç’lerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 14-18-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

İstediğin liseye geçişte önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 200 sayfa 

Soru Sayısı: 419

ISBN: 978-625-7894-20-3 • necat öztürk, Öğrenci
  Puan :

  Hocam ben bu kitabı dün saat akşam 8 gibi sipariş ettim ne zaman gelir acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhabalar, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. :)


 • yavuz kılıç, Öğrenci
  Puan :

  KİTAP ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞ SORULARI OLDUKÇA KALİTELİ VE RESİMLİ BİR ŞEKİLDE KONU ANLATMIŞ OLMASI ÇOK HOŞUMA GİTTİ TAVSİYE EDERİM...


 • İrem Su DOĞAN, Öğrenci
  Puan :

  0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası Akıllı Takip Ajandası 7.1 Akıl Notları Tonguç Tohumlu Kalem SİPARİŞ ETTİM BİRDE HEDİYE OLARAK KAFA DEFTERİ GELİCEK


 • Rıdvan Kafadar, Öğrenci
  Puan :

  Çok iyi bir kitap