;
8. Sınıf Matematik Taktikli Soru Bankası

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Matematik Taktikli Soru BankasıTaktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılıların da başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile

Türü:Soru Bankası

Sayfa Sayısı:224            

3 poster + 160 tane sticker 

Soru Sayısı:581

ISBN:978-625-7894-26-5
 • Süleyman Bagi, Öğrenci
  Puan :

  3 gün önce sipariş verdim daha kargoya bile verilmemiş neden acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Süleyman selam. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır merak etme. Başarılar diliyoruz❤😊


 • Sevim Merve Okumuş, Öğrenci
  Puan :

  merhaba ,, benim düzeyim ileride fakat ben bu kitabı alarak gelişmişlik düzeyimi daha da arttırabilirmiyim, ve de zoru bankası alarak düzeyimi dahada geliştirebilirmiyim ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, Zoru bankası ve Dinamo setlerimizi inceleyebilirsin. :)


 • aktan türedi, Öğrenci
  Puan :

  ben aldım kitap çok güzel ama hatalı çıktı sizinle nasıl iletişime geçebilirim değiştiricemde


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, çağrı merkezimizle iletişime geçer misin yardımcı olalım. :)


 • Menekşe Naz Atmaca, Öğrenci
  Puan :

  Ben alacağım ama kafama takılan bir soru var temel başlıyorum ilk taktikli serisini mi almalıyım yoksa 0 dan 8 e yimi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, 0'dan 8'e kitaplarımız konu anlatımlıdır. Konuları pekiştirip daha sonra TakTikli kitaplarımızı çözebilirsin. :)


 • ege yaman, Öğrenci
  Puan :

  merhaba. 8. sınıflar için en kolay matematik kitabınız bu mu acaba ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Ege selam. Taktikli serisi bizim ilerleme kaynaklarımızdır ve içinde temel seviye sorular bulunur. Eğer sen de temel seviyedeysen bu seri senin için çok uygundur❤😊