;
8. Sınıf Matematik Dinamo Soru Bankası

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

22 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Matematik Dinamo Soru Bankası


Merhaba Değerli Arkadaşım

Her takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır. Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun. Bu kitap seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.

Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, pekiştirmek ve değerlendirmek. Bu kitapta:

Konu Öğreten testler ile bilmen gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak,

Pekiştiren testlerle öğrendiğin konuları sağlamlaştıracak,

Ünite Tekrar testleri ile ünitelerin sonunda seçici sorularla kendini sınayarak son adımı tamamlayacaksın.

Kitapta karşılaşacakların, alıştığın testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-24 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.

Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

Soru Sayısı: 578

ISBN: 978-625-7894-46-3
 • Zeynep Yıldırım, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel tonguç akademi.yapamadığım soruların karekodunu okutarak sorunun çözümüne ulaşılıyormuş. Bana gelen kitapta arkada bişey göremedim yâpamadığım soruların çözümlerine bakamıyorum lütfen yardımcı olun.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynep, etkinlik@tongucakademi.com adresine sipariş numaranı, TATS kayıtlı telefon numaranı ve yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım. :)


 • Prenses Su, Öğrenci
  Puan :

  Taktikli mi daha zor yoksa dinamo mu zor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, seviye olarak Dinamo daha zor :)


 • Ayşe Özge Gündüz , Öğrenci
  Puan :

  8. Sınıf matematik dinamosunda yaptığım sorulardan emin olduğum halde şıklar arasında öyle bir cevap olmuyor, bu neden olabilir kitap mı yanlış basıldı anlayamadım ve kitap elime ulaştığında aktivasyon kodu silinmişti


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, etkinlik@tongucakademi.com adresine sipariş numaranı ve yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım :)


 • Ahmet İnanç Çimen, Öğrenci
  Puan :

  merhaba ben bu kitabı ve birkaç kitabı dün sipariş etmiştim ve 1 gündür paket hazırlanma aşamasında ne kadar süre sonra elime ulaşır öğrenebilirmiyim ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, siparişler 2-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kitabın en kısa sürede sana ulaşacaktır :)


 • Kerem KANSU, Öğrenci
  Puan :

  Teps nereden yukleniyor? Tepsi nereden yukleyebilirim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Teps dijital bir uygulama değildir. Aldığınız Tonguç kitabından en iyi şekilde yararlanmanız için hazırladığımız, kitaplarınızın ilk sayfalarında ve son sayfalarında yer alan bir ders programıdır.❤😊