;
Paragrafta Son Nokta

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Paragrafta Son Nokta


Elindeki bu kitap MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu, tamamı paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk.

Kitabımızın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. LGS’ye, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçeyi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene faydalı olacak.

Paragrafta Son Nokta, her biri 10 sorudan oluşan denemeler ile senin LGS’ de karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü TATS uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebilirsin. Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.Verimli kaynaklarla çalışan, düşünme becerisine sahip ve çok okuyan öğrenciler yeni sınavlarda hayallerine rahatlıkla ulaşacak. Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 256

Soru Sayısı: 400

ISBN: 978-625-7894-24-1
 • SEDEN AKTOPRAK, Öğrenci
  Puan :

  Kitap harika tavsiye ederim . Ben ilk aldığım gün kapak fotoğrafında ne yazdığını çok merak ediyordum eğer sende merak ediyorsan kapak sayfasından hemen sonra gelen sayfaya bak . :)


 • Işıl Kaya, Öğrenci
  Puan :

  Cevap anahtarı yok. 40. Deneme yok. 39. Denemenin 4 sorusu eksik. Tonguç akademi sizden bir cevap bekliyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Işıl. Rica etsek konuyu çağrı merkezimize aktarır mısın sana hızlıca yardımcı olsunlar. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 🙂


 • Utku Cıplak, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 7. Sınıfa yeni geçtim bu kitap bana uygunmudur?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Utku. Senin sınıfın için uygundur. LGS'ye hazırlık için üretildi kitabımız🙂🙂


 • İDRİS DÖNMEZ, Öğrenci
  Puan :

  Ben 2021 bu sen gireceğim uygunmudur aaba müfretada


 • Tonguç Mağaza, Admin

  İdris selam. Tüm kitaplarımız yeni müdredata uygundur🙂


 • Burak berk Ger, Öğrenci
  Puan :

  Ton güç merhaba ben 5. Sınıfı bitirdim bursluluk a 15 gün kaldı bu kitap ı önerir misin bursluluk türkçe kampında siz de çözebilirsiniz dediniz benim aklıma takıldı da ben zoru severim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Burak, Paragrafta Son Nokta kitabımız 6,7 ve 8. Sınıf için uygundur. Paragrafon kitabımızı tercih edebilirsin. :)