;
0'dan 7'ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 57,00 ₺

62 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 7'ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır. Elindeki bu kitaplar 7. sınıfta karşına çıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 7 'ye Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 7. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve sorularla pekiştirmiş olacaksın. Tabii ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-32 günlük Yoğun- Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Başarılı bir eğitim hayatı için önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim. 

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

0’dan 7 'ye Sözel  sayfa sayısı 296  

0’dan 7 'ye Sayısal  sayfa sayısı 200 

Türü: Konu anlatımlı soru bankası 

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 496 sayfa

Soru Sayısı: 1029

ISBN: 978-625-7894-64-7


 • kaan ayta, Öğrenci
  Puan :

  bende sipariş etmek istiyorum ama şimdi alsam bu konulara gelene kadar zorlanırmıyım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kaan. Eğer 7. sınıf öğrencisiysen bu kaynak tam sana göre. Bu kaynakla beraber tüm yedinci sınıf konularını en baştan sizin için tek tek anlatıyoruz. Bu kaynakla zorlanmazsın çünkü sizin en kolay anlayacağınız şekilde hazırladık kitabımızı❤❤


 • yavuz kılıç, Öğrenci
  Puan :

  BEN 0'DAN 7'YE SAYISAL VE SÖZEL KİTAPLARINI ALDIM.KİTAPLAR ÇOK GÜZEL.AMA KİTAPLARI TAST UYGULAMASINA AKTİF ETTİKTEN SONRA UYGULAMA SİLİNMİŞ UYGULAMAYI GERİ YÜKLEDİKTEN SONRA KİTAPLAR ÖNCEDEN AKTİF EDİLMİŞ DEYİP AKTİF ETMİYOR SORU ÇÖZÜMLERİNİ DİNLEYEMİYORUM LÜTFEN YARIMCI OLUN!!! SİZİ SEVİYORUZ TONGUÇ AKADEMİ


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merak etme sana yardımcı olabiliriz. Kitaplarının aktivasyon kodlarını ya da kullandığın eposta adresini tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine gönderir misin kontrol edelim😊❤ #tonguçseninle


 • İrem Sonmez, Öğrenci
  Puan :

  tonguç akademi merhaba ben dun öğle vaktinte seti siparş ettim acaba net olarak hangı gun veya ne zaman gelir . hafta sonu cok lazım.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrem, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. Sipariş durumunu öğrenmek için dilediğin zaman çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsin. :)


 • Rümeysa savaş, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç , ben 7.sınıf öğrencisiyim sence bu kitabı alsam iyi olur mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Rumeysa, 7. sınıf müfredatına uygundur, istediğin zaman alıp çalışmaya başlayabilirsin :)


 • İlayda Gülender AÇIKER, Öğrenci
  Puan :

  merhaba Tonguç , öncelikle bu kitabı aldım kitap çok güzel iyi ki almışım , sorular beklediğimden de iyi, yapamadığım sorulara ise TATS uygulamasını indirip ayrıntılı anlatımını dinliyorum. Gerçekten iyi ki almışım, iyi ki varsınız.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Sizler de iyi ki varsınız İlayda. Başarılar diliyoruz! :)