;
ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS


Elindeki bu kitap MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu, tamamı yatay paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk. Kitabımızın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. LGS sınavına , PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçeyi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene faydalı olacak.

ParagrafON, her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile senin LGS’de sınavında karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. Paragra FİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemli bilgilendirmeler ile sana öğretecek. 

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü TATS uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebilirsin. Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. 

Verimli kaynaklarla çalışan, düşünme becerisine sahip ve çok okuyan öğrenciler yeni sınavlarda hayallerine rahatlıkla ulaşacak. Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 487

ISBN: 978-625-7894-59-3
 • Boray Işık, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç,5. Sınıflar için uygun mudur?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet uygundur. :)


 • Elanur Kesgin, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı ve dinamo 8. sınıf setini sipariş verdim 2-3 iş günü içerisinde gelir dediniz 3 gün pazar gününe denk geliyor hangi gün gelir ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, hafta içi eline ulaşacaktır. :)


 • Bengisu Uzuntaş, Öğrenci
  Puan :

  Meraba Tonguç Akademi siparişim evime geldi gerçekten de çok güzel teşekkürler.


 • Esma yaren Kızılaslanoğlu, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguç ben lgs öğrencisiyim bu kaynaktaki paragraf soruları konularla ilişkilimi yoksa mantık sorularımı siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çoooook seviyoruuuuuuuuuz bu arada


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, sorular LGS'ye yöneliktir. Sevgiler :)


 • HAKAN TOPAL, Veli
  Puan :

  Merhabalar oğlum 7. sınıf öğrencisi bu kitabı alıp almama konusunda kararsız kaldık 7. sınıf öğrencisine tavsiye edermisiniz yoksa sadece 8. sınıflar için mi düşünülebilir bu kitap ? Yardımcı olursanız sevinirim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Kitabımız LGS' ye temel hazırlayan bir kitaptır ve yedinci sınıflarımız için de gayet uygundur❤😊