;
ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS


Elindeki bu kitap MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu, tamamı yatay paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk. Kitabımızın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. LGS sınavına , PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçeyi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene faydalı olacak.

ParagrafON, her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile senin LGS’de sınavında karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. ParagraFİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemli bilgilendirmeler ile sana öğretecek. 

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü TATS uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebilirsin. Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. 

Verimli kaynaklarla çalışan, düşünme becerisine sahip ve çok okuyan öğrenciler yeni sınavlarda hayallerine rahatlıkla ulaşacak. Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 487

ISBN: 978-625-7894-59-3
 • Mehmet Ali Bektaş, Öğrenci
  Puan :

  Hocam bu kitap 2020-2021 öğretim yılı için dimi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Evet Mehmet Ali. 2021 eğitim yılına uygun olarak hazırlanmıştır kitabımız😊


 • nergiz dadasov, Öğrenci
  Puan :

  ben 7.sınıfım bUNU KULLANABİLİRMİYİM BU KİTABI ALDIM AMA YANİ BEN KULLANABİLRMİYİM


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nergis. Elbette kullanabilirsin. Şimdiden başarılar dileriz.


 • ALİ HAYDAR AKGÜL, Veli
  Puan :

  Oğlum 7. sınıfa başladı. Ancak kitap 5-6-7-lgs diyor. 7. sınıfa giden çocuk için bunu almam uygun olur mu? Birde TÜRKÇE - MATEMATİK-FEN dinamo soru bankalarındaki sorular ile Sayısal Z ve Sözel Z Soru Bankalarındaki sorular aynı mı? Biz bu saydıklarımızın hepsini almak istiyoruz.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, ParagrofON kitabımız 7. Sınıf için uygundur. Dinamo Soru Bankalarındaki sorular ile Sayısal ve Sözel Zoru Bankalarındaki sorular tamamen farklıdır. :)


 • Eyüp Özbayrak, Öğrenci
  Puan :

  harika bir paragraf kitabı hepinize öneririm muhteşem elinize emeğinize sağlık :)


 • Hüseyin Talha Erol, Öğrenci
  Puan :

  Bu paragraf test kitabı 2020 2021 LGS için uygunmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Hüseyin, evet tüm ürünlerimiz güncel müfredata uygundur. :)