;
TYT GramatİK

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT GramatİK


Dil bilgisi, Türkçe dersinin en önemli ikinci kalesi. Paragraflarda çok iyi olsak bile dil bilgisi olmadığında TYT’de yüksek netler yapamıyoruz. Bu durumda da maalesef istediğimiz sıralamalara ulaşamıyoruz. Bu yüzden dil bilgisini kaliteli şekilde bitirmeliyiz. 

İhtiyacımız olan şey, konuları öğrendikçe sıcağı sıcağına testleri temel-orta-zor olmak üzere farklı seviyelerde çözmek. Bu testleri çözerken de kısa kısa konu tekrarları yapmak. Çünkü konu tekrarları düzenli yapılmadığında ilerleyen aylarda ilk konuları unutabiliyoruz.

İşte tam da bu yüzden Gramatik bir yandan soruları çözmen, diğer yandan da adım adım kapsül bilgilerle konuları tekrar etmen için tasarlandı. Bugüne kadar on binlerce öğrencinin netlerini yükselten bu kitaba hangi seviye olursan ol hemen başlayabilirsin. Soru çözümlerini ve danışmanlık karekod videolarını kitabın içinde kolayca bulabileceksin.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 256

Soru Sayısı: 1426

ISBN: 978-625-7894-71-5

 • Ali Erdem YAZGAN, Öğrenci
  Puan :

  bu kitapla beraber 1kitap daha perşembe günü istettim acil lazımdı.aynı gün kargoya verildi bende acil olduğu için aras kargoyu aradım.kargonuz cumartesi teslim edilecektir dediler. kargo aracı evimin önünden geçmesine rağmen kargomu getirmediler.ve günüm berbat oldu cumartesi gelicek dedikleri için bu kitaplarla program yapmıştım bütün plan program berbat oldu lütfen kargo frimanızı değiştirirmisiniz teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Erdem. Yaşadığın sorunu bize aktardığın için çok teşekkür ederiz. Sizleri çok seviyoruz ve bu süreçte hiçbir problem yaşamanızı istemiyoruz❤😊


 • Murat Arslanergül, Öğrenci
  Puan :

  İyi günler ödeme yöntemi olarak ininal kart kullanbiliyor muyuz? Yardımcı olursanın sevinirim😄


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Murat. Bu ödeme yöntemiyle ödeme yapabilirsin❤😊


 • Ayşenur Ogan, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben sayısal seçicem sizce hangi kitapları almalıyım?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, TYT Fen Set ve ek olarak matematik kitaplarımızı inceleyebilirsin. :)


 • Nilüfer Sevinçli, Öğrenci
  Puan :

  ben 10.sınıfım ve tm yi seçicem gramatik mi almalıyım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Paragrafik, Paragrafiks, Gramatik, Problematik, Problematiks kitaplarımızı inceleyebilirsin. :)


 • Şevval Tumay, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplarım bugün elime ulaştı. Tek kelime ile bayıldım kargo çok hızlıydı yıpranma falan olmamıştı. Gerçekten emeğinize sağlık!