;
6. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 64,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Merhaba Değerli Arkadaşım,

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 6. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

6. sınıf taktikli Sözel Soru Bankası sayfa sayısı 208  

6. sınıf taktikli Sayısal Soru Bankası sayfa sayısı 144 

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 2  Kitap toplam 352 sayfa 10 poster + 260 sticker

Soru Sayısı: 1161

ISBN: 978-625-7894-67-8
 • İnayet Fidan, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı 2 gün önce sipariş verdim ve gelmedi elime ne zaman ulaşır?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  İnayet selam. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır❤😊


 • Ahmet Enes Tokgöz, Veli
  Puan :

  Ne zaman gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Kargolar birkaç iş günü içinde elinizde oluyor😊❤


 • ilkin ekinci, Öğrenci
  Puan :

  Acaba setin içerisinde UEP te veriliyor mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, hayır gönderilmiyor :)


 • Mehmet Ali YILMAZER, Öğrenci
  Puan :

  kitapların sayfası kolayca koparılabiliyormu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Ali selam. Kitaplarımızın sayfası koparılmıyor😊❤


 • Ezgi Esentürk, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu ürünü sipariş etmiştim.Ortalama 2 iş g gününde gelir yazıyordu. 4 iş günü oldu gelmedi. Kargom hala yolda diye gözüküyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Ezgi selam. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan. Kargonda herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyoruz ama istersen bir çağrı merkezimizle görüş. Gerekli kontrolleri yapsınlar. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊