;
8. Sınıf Fen Bilimleri Taktikli Soru Bankası

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Taktikli Soru Bankası


Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 248 4 poster + 120 tane sticker 

Soru Sayısı: 604

ISBN: 978-625-7894-89-0
 • Yusuf Hasan Gül, Öğrenci
  Puan :

  Dün sipariş verdim kargom ne zaman gelir?(Seviliyosun Tonguç)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, siparişler 2-3 iş günü içinde kargoya teslim ediliyor. :)


 • Muhammet Ali Kayaklı, Öğrenci
  Puan :

  Selam. Bütün videolarını severek izlerim. Çok güzel anlatıyorsun. Tonguç'a güle güle dersi dinliyemiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.


 • Albina Nehir Tunca, Öğrenci
  Puan :

  merhabalar fenim pek iyi değil dinamo feni mi önerirsiniz yoksa taktikli feni mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nehir. Taktikli serisi bizim ilerleme serimizdir ve temel seviye sorular içerir. Dinamolar ise bizim özümseme serimizdir ve ortayla zor seviye sorular içerir. Seviyeni en iyi sen biliyorsun. Bu duruma göre seçim yapabilirsin❤😊


 • Efnan Çalık, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba, kitapta yeni nesil sorular da bulunmakta, öyle değil mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Efnan. Kitabımız yeni nesil sorular bulunduruyor❤😊


 • Elif Gülmüş, Öğrenci
  Puan :

  Fen bilimlerinde 7 ünite var fakat neden bu kitapta yalnız 4 poster var?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif. Biz posterleri ünite sayısına göre hazırlamadık ancak 4 posterin içinde tüm ünitelerle ilgili kısa bilgileri bulabilirsin😉❤