;
7. Sınıf Sayısal Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Sayısal Zoru BankasıElindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 7. sınıf sayısal derslerin yenilenen 2020 - 2021 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 248

Soru Sayısı: 770

ISBN: 978-625-7894-84-5
 • ömer akkaya, Veli
  Puan :

  tonguç akademi kargo ucreti kaç tl


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ömer, 0-70 TL arası siparişlerde Aras kargo 10,90, Yurtiçi kargo 12,90 TL :)


 • Taylan Topçu, Öğretmen
  Puan :

  Hocam soru bankasınını içinde ufak tefek konu anlatımları varmı.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Taylan. Zorlanma kaynağımız olan Zoru bankalarımızda herhangi bir anlatım mevcut değil. Sadece zor seviye sorular var ancak özümseme kaynağımız olan Dinamolarda kısa konu anlatımları mevcuttur😊❤


 • İrem Sarı, Öğrenci
  Puan :

  Ürünü ve sözelini sipariş ettim ne zamanda gelir acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrem. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan ve sana bol başarı getirsinler. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır❤😉


 • Buğrahan Taniyan, Öğrenci
  Puan :

  merhaba ben bu sene zoru bankası aldım sorularımı çözdüm sonradan ön sözü okuyodum ön sözde 2019 -2020 müfredatına %100 uyumlu yazıyor ama siz videoda gösterdiğiniz sorularla aynı sorular var acaba basım hatasımı yoksa ben geçen seneninkini mi almışım?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Buğrahan. Kitabının 2020-21 eğitim takvimine göre hazırlanan versiyonundan çok fazla farkı yoktur. Ufak tefek bazı farklılıklar olabilir sadece😉❤


 • irem aslan, Öğrenci
  Puan :

  sadece soru bankası mı etkinliklerde var mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrem. Zoru Bankası kitaplarımızda kendini test edeceğin ve bilgini zorlayacağın sorular mevcuttur. Derslerin için çok yararlı olacaktır.