;
8. Sınıf Matematik Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

17 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Matematik Zoru BankasıElindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224          

Soru Sayısı: 599

ISBN: 978-625-7894-95-1
 • Yunus Yılmazer, Öğrenci
  Puan :

  Matematik gerçekten çıldırdı. Bir gün dünyada patlayacak


 • Elif Ulusoy, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel bir kitap örnek soruların neredeyse aynısı buda çok iyi


 • Zeyd Erörs, Öğrenci
  Puan :

  iyi akşamlar bu kitabın soruları mı daha kolay yoksa taktiklinin mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Taktikli serisi bizim ilerleme serimizdir ve içinde temel seviye sorular mevcuttur. Zoru bankaları ise bizim zorlanma kaynaklarımızdır ve içlerinde zor seviye sorular mevcuttur. Zoru bankaları daha zordur yani❤😊


 • Rumeysa Öztürk, Öğrenci
  Puan :

  Öncelikle Merhaba,Kitaplarınızı çok severek ve beğenerek kullanıyorum.8.sınıf sınav konuları 1. dönem şeklinde olursa sitenizde ki zoru,dinamo soru bankaları 1. dönem konularına uygun hazırlanır mı? Şimdiden teşekkürler :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Önerileriniz bizim için çok değerli. Hepsini ilgili yerlere aktarıyoruz😊❤


 • Mustafa Mert TOKEL, Öğrenci
  Puan :

  Ben kitabı satın aldım ve karekod okutarak soru çözümlerini görmek istiyorum fakat Tonguç uygulamasında karekod okuttuğum da önce kitabı aktive etmen lazım tarzı birşey diyor. Kitabı tekrar mı satın almam lazım yardım edin.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, kitabının arkasındaki hologramı kazıyıp çıkan kodu TATS uygulamasındaki ''kitap aktivasyonu'' bölümüne yazarak kitabını aktif etmen gerekiyor. :)