;
8. Sınıf Taktikli Sayısal Set

Satış Fiyatı: 69,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Taktikli Sayısal SetTaktikli Soru Bankalarıyla liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitaplar 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitaplar Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitaplarını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitaplarındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de  günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

8. Sınıf Taktikli Matematik Soru Bankası  

Sayfa sayısı 224  3 poster + 80 tane sticker

8. Sınıf Taktikli Fen Bilimleri Soru Bankası  

Sayfa sayısı 248  4 poster + 120 tane sticker

*Normalde tek bir set olan Tak-Tik’li Set, yoğun istek üzerine aynı kitaplar içinde olacak şekilde Sayısal Set ve Sözel Set olarak daha küçük setlere ayrılmıştır. İçerik olarak hiçbir değişiklik yoktur.

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 472

Soru Sayısı: 1185

ISBN: 978-625-7208-46-8 • fatıma çift, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç akademi sizin sitenizden yapılan her siparişte yanında el temizleme jeli gelmiyor muydu? Sizin sitenizden pandemi aylarında alışveriş yapmıştım ama hiçbirinde el temizleme jeli gelmedi. sadece sordum yoksa sizi çok seviyorum ve sitenizede üyeyim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Fatıma selam. Biz de sizi çok seviyoruz. Jel şu an gönderilmiyor ama pandemi döneminde gönderiliyordu. Sen ne zaman aldın kitaplarını❤😊


 • Beyza Yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap olmuş elinize emeğinize sağlık çok beğendim sayenizde yeni nesil soruları artık kolaylıkla yapabiliyorum yapamadığım soruları dinliyorum çok güzel her şey için teşekkürler Tonguç Akademi ☺️☺️


 • Sena Ziyaalp, Öğrenci
  Puan :

  Gayet güzel bir kitaba benziyo aldım ama daha gelmedi bence güzel bir kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Kitaplarını şimdiden güzel günlerde kullan Sena😉❤


 • hayrunisa çiftci, Öğrenci
  Puan :

  ben bu kitabı sipariş ettim fakat kargo takip numaramı unuttum. nasıl öğrenebilirim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hayrunisa. Rica etsek konuyu hızlıca müşteri hizmetlerimize aktarabilir misin? Sana hızlıca yardımcı olacaklardır. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • Nisa Nur Çokokumuş, Öğrenci
  Puan :

  Bende kitaplarınızdan alıyorum ama benim için en önemli olan içlerinde programların olması. Programlarınıza bayılıyorum ama her kitabın kendisine ait programı olsa bence daha iyi olur.