;
9. Sınıf Dinamo Tarih Soru Bankası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9. Sınıf Dinamo Tarih Soru BankasıMerhaba değerli arkadaşım,

Tonguç Yayınları’nın Dinamo Soru Bankaları seni harekete geçirecek. Aşama aşama karşılaşacağın her tür sorunun çözümünü öğreterek seni karşılaşacağın her tür sınava adım adım hazırlayacak.

Bu kitapta küçük adımlarla üniteleri tekrar edeceksin. Her üniteyi, MEB kazanımlarını göz önünde tutarak belirli sayıda alt konulara ayırdık. Her konu başlığında sana rehber olacak, konuyu pekiştirecek bir Rehber Soru ve bu sorunun Rehber Çözüm’ü bulunuyor. Bu rehber soru ile tüm konuyu tarayabileceksin. Rehber soruyu ve çözümünü iyi anlaman önemli. Çünkü daha sonra karşına çıkacak bölümündeki 4 sorunun anahtarı rehber soruda. Testra bölümündeki dört soru ise çalıştığın konuyla alakalı en sık karşılaşacağın soru tiplerinden oluşuyor. Bunları çözerek konuya %100 hakim olacaksın.

Testra ile öğrendiğin, pekiştirdiğin ve farklı soru tiplerine alıştığın konuları bölüm testleriyle pekiştireceksin. Üniteyi tekrar etmek için Ünite Tekrar Testleri’ni çözmen gerekiyor. Ünite Tekrar Testleri, ünite başlığı altında öğrendiğin bütün alt konuları kapsayan ölçme seviyesi yüksek testler. Üniteye ne kadar hâkim olduğunu bu testler sayesinde göreceksin. Eksiklerini fark edecek, bildiklerini tekrar ederek etkili bir öğrenme gerçekleştireceksin.

Ünite tekrarını yaptıktan sonra ÖSYM Tarzı sorular seni bekliyor. Bu aşamada ÖSYM’nin güncel soru formatına uyumlu sorularla yüzleşerek üniversite sınavlarına hazırlanacaksın.

Yazılılarını da unutmadık. Okul yazılılarında en yüksek notları alabilmen için kitaba Yazılıya Hazırlık bölümleri ekledik. Burada yazılılarda karşılaşabileceğin boşluk doldurma, eşleştirme ya da klasik yazılı soruları bulunuyor. Her yazılıdan önce bu bölümlere göz atmanda fayda var!

Kitaptaki bütün soruların MEB kazanımlarına ve ÖSYM’nin güncel soru formatına %100 uyumlu olduğunu ve her sorunun çözüm videosuna TATS ile ulaşabileceğini unutma.

Takıldığın yerde Tonguç yanında!

*TAK serisi olarak bilinen kitaplarımız bundan böyle DİNAMO serisi olarak çıkacaktır. İçerik olarak TAK kitaplarımızla aynı kazanımlara sahiptir. 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 200

Soru Sayısı: 766

ISBN:978-625-7208-26-0
 • Tahir selim Yuca , Öğrenci
  Puan :

  10 lara çıktı 9.lara ne zaman çıkacak dinamo seti


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Selim. Çok yakında mağazamızla olacak setimiz. Takipte kal😊


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Selim. Çok yakında mağazamızla olacak setimiz. Takipte kal😊


 • Alberk Özdemir, Öğrenci
  Puan :

  matamatik tarih ve edebiyat dianmo kitaplarının inceleme videosu ne zaman eklenecek acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alberk. Çok yakında mağazamızda olacak videolar😊💖


 • Taha Yasin Bahçeci, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç dinamo set ne zaman gelecek ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Taha. Çok kısa bir süre içinde Dinamo'nun sözel ve sayısal seti mağazamızda yer alacak. Takipte kal 😊