;
9. Sınıf Dinamo Kimya Soru Bankası

Satış Fiyatı: 33,00 ₺

13 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9. Sınıf Dinamo Kimya Soru BankasıMerhaba değerli arkadaşım,

Tonguç Yayınları’nın Dinamo Soru Bankaları seni harekete geçirecek. Aşama aşama karşılaşacağın her tür sorunun çözümünü öğreterek seni karşılaşacağın her tür sınava adım adım hazırlayacak.

Bu kitapta küçük adımlarla üniteleri tekrar edeceksin. Her üniteyi, MEB kazanımlarını göz önünde tutarak belirli sayıda alt konulara ayırdık. Her konu başlığında sana rehber olacak, konuyu pekiştirecek bir Rehber Soru ve bu sorunun Rehber Çözüm’ü bulunuyor. Bu rehber soru ile tüm konuyu tarayabileceksin. Rehber soruyu ve çözümünü iyi anlaman önemli. Çünkü daha sonra karşına çıkacak bölümündeki 4 sorunun anahtarı rehber soruda. Testra bölümündeki dört soru ise çalıştığın konuyla alakalı en sık karşılaşacağın soru tiplerinden oluşuyor. Bunları çözerek konuya %100 hakim olacaksın.

Testra ile öğrendiğin, pekiştirdiğin ve farklı soru tiplerine alıştığın konuları bölüm testleriyle pekiştireceksin. Üniteyi tekrar etmek için Ünite Tekrar Testleri’ni çözmen gerekiyor. Ünite Tekrar Testleri, ünite başlığı altında öğrendiğin bütün alt konuları kapsayan ölçme seviyesi yüksek testler. Üniteye ne kadar hâkim olduğunu bu testler sayesinde göreceksin. Eksiklerini fark edecek, bildiklerini tekrar ederek etkili bir öğrenme gerçekleştireceksin.

Ünite tekrarını yaptıktan sonra ÖSYM Tarzı sorular seni bekliyor. Bu aşamada ÖSYM’nin güncel soru formatına uyumlu sorularla yüzleşerek üniversite sınavlarına hazırlanacaksın.Yazılılarını da unutmadık. Okul yazılılarında en yüksek notları alabilmen için kitaba Yazılıya Hazırlık bölümleri ekledik. Burada yazılılarda karşılaşabileceğin boşluk doldurma, eşleştirme ya da klasik yazılı soruları bulunuyor. Her yazılıdan önce bu bölümlere göz atmanda fayda var!

Fen ve Anadolu liselerinin farklı müfredatlarına yönelik sorularını da bu kitapta bulabileceksin. FL amblemlerini gördüğün her soru Fen lisesi müfredatına aittir. AL - FL testleriyle üst düzey pekiştirme yapabileceksin.

Kitaptaki bütün soruların MEB kazanımlarına ve ÖSYM’nin güncel soru formatına %100 uyumlu olduğunu ve her sorunun çözüm videosuna TATS ile ulaşabileceğini unutma.

Takıldığın yerde Tonguç yanında!

*TAK serisi olarak bilinen kitaplarımız bundan böyle DİNAMO serisi olarak çıkacaktır. İçerik olarak TAK kitaplarımızla aynı kazanımlara sahiptir. 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 941

ISBN: 978-625-7208-30-7
 • Furkan Aras, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabı bugün sipariş versem kaç gün içinde elime ulaşır?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan. Birkaç iş günü içinde elinde olacaktır😉❤


 • MEHMET HADİ KARAALP, Öğrenci
  Puan :

  Geçen seneki tak kimya soru bankasıyla aynı soruları mı içeriyor ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Dinamo serimiz bizim özümseme kaynaklarımızdır ve ortayla zor seviye soruları içerir. Daha önce yayınladığımız Taktikli serisinin yerine bu yıldan itibaren sizin için bu kitapları geliştirdik. Sorular geçen senenin sorularıyla aynı değildir😉❤


 • M.FATIH AVSAR, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 9.sınıf dinamo tüm dersler seti çıkıcakmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatih. Çok yakında sözel ve sayısal olmak üzere setlerimiz mağazada yer alacak. Takipte kal :)


 • Alberk Özdemir, Öğrenci
  Puan :

  zoru bankası seti de gelecek mi acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alberk. 😊 Zoru Bankası'nın seti şu an için mağazamızda yer almayacak. İstersen Dinamo Setimizi inceleyebilirsin. Dinamo setleri bizim özümseme kaynaklarımızdır ve orta/üst seviyededir.


 • Eren Tarhan, Öğrenci
  Puan :

  Acaba 9.sınıf dinamo seti çıkacakmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Çok yakın zamanda mağazamızda olacak. Takipte kal :)