;
6. Sınıf Dinamo İngilizce Soru Bankası

Satış Fiyatı: 23,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Dinamo İngilizce Soru BankasıMerhaba Değerli Arkadaşım,

Her takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır. Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun. Bu kitap seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.

Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, pekiştirmek ve değerlendirmek. 

Bu kitapta: Konu Öğreten testler ile bilmen gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak, Pekiştiren testlerle öğrendiğin konuları sağlamlaştıracak, Kitapta karşılaşacakların, alıştığın testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı. Ünite sonlarına eklenen YAZILIYA HAZIRLANALIM etkinlik ve boşluk doldurma kısımlarıyla soru çeşitliliğini artırarak kitap sana tekrarını daha sağlam yapma imkânı sunuyor. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.

Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 184

Soru Sayısı: 668

ISBN: 978-625-7208-60-4
  • Sakine Emire, Öğrenci
    Puan :

    Merhaba Ben daha önce 6. Sınıf konu anlatımlı soru bankasını aldım . O kitabın içinde de ingilizce var ancak kendime ek olarak ingilizce kitabı almak istiyorum . Ancak benim aldığım kitaptaki ingilizce bölümü ile bu dinamo ingilizce kitabının soruları aynı mıdır ? Ona göre alıcaz


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Sakine. Elbette farklı olacaktır. Senin aldığın setin içinde 6. sınıfın İngilizce konuları var. Bizim ayrıca Picturing isimli bir İngilizce gramer kitabımız var. Bu kitabın içinde de 5. sınıftan 9. sınıfa kadar olan sınıfların konuları var. Gramer bilgisi konusunda çok yararlı olacaktır💖😊