;
7. Sınıf Dinamo Matematik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 26,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Dinamo Matematik Soru BankasıSelam değerli dostum,

Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 6. sınıf derslerinin yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardım-cı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 216

Soru Sayısı: 684

ISBN: 978-625-7208-63-5

 • Azra Naz ÇELİK , Öğrenci
  Puan :

  peki sorular zor mu acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Azra Naz selam 👋 özümseme kaynağımız olan Dinamo Matematik Soru Bankasının içinde orta ve üst seviye (zor) sorular yer alıyor. Eğer sadece zor sorular olan bir kaynağımızı tercih ediyorsan, içinde sadece zor ve üst seviye sorular yer alan Tonguç'un Zorlama Kaynağı Zoru Bankası Sayısal kitabımızı önerebiliriz 😎 Şimdi karar senin, her iki kaynağımızı inceleyebilir ve kendi seviyene göre bir tercih yapabilirsin 💙 #tongucseninle


 • Erkan seven, Öğrenci
  Puan :

  Test gerçekten harika ben aldım yazılı da var içinde hem tek kelimeyle ha-ri-ka Teşekkürler tonguç akademi


 • Tuana Nur Yıldırım, Öğrenci
  Puan :

  Kitap bir harika çok teşekkürler TONGUÇ AKADEMİ😃😃