;
9. Sınıf Dinamo Sayısal Set

Satış Fiyatı: 119,00 ₺

46 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9. Sınıf Dinamo Sayısal SetMerhaba değerli arkadaşım.

Liseye henüz başladın. Lise demek hareket demek. Seni harekete geçirecek bir set en çok ihtiyaç duyduğun. Tonguç sana bu yüzden 9. Sınıf Dinamo Setini hazırladı. Evet, bu set seni harekete geçirecek, sana başarılar kazandıracak!

Bu sette seni bekleyen kitaplar hangileri mi?

9. Sınıf Dinamo Matematik Soru Bankası sayfa sayısı 328

9. Sınıf Dinamo Fizik Soru Bankası sayfa sayısı 256

9. Sınıf Dinamo Kimya Soru Bankası sayfa sayısı 240

9. Sınıf Dinamo Biyoloji Soru Bankası sayfa sayısı 184

Tek tek Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinde soru çözme sanatının inceliklerini bu kitaplarla öğrenebileceksin. Hem ileride gireceğin üniversite sınavına hazırlığın ilk adımlarını atacak hem de okul yazılılarında başarının anahtarını yakalayacaksın. Kısaca sayısal derslerde başarının sırrı bu sette seni bekliyor!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 4 Kitap toplam sayfa 1.008

Soru Sayısı: 4146

ISBN: 978-625-7208-35-2

 • YAKUP SÜLEYMAN AYDIN, Öğrenci
  Puan :

  bu kitaptan aldım hariklar özellikle testralar


 • Taha Emre Esen, Öğrenci
  Puan :

  kitabı dün akşam sipariş ettim ne zaman elimde olur acil


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Taha. Öncelikle kitaplarını şimdiden güzel günlerde kullan. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır. #tonguçseninle


 • hjkb hbhhb, Öğrenci
  Puan :

  arkadaşlar ben aldım dinamo setini matematik 16 .sayfadan 32. sayfa kadar atlatılmış , ve bazılarının video çözümü sadece ses geliyor görüntü yok ben pişman oldum aldığıma iade edemiyormuyum ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, sipariş numaranı ve yaşadığın sorunun ekran görüntülerini etkinlik@tongucakademi.com adresine e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım :)


 • Hakan Tgz, Öğrenci
  Puan :

  tonguç sence dinamo seti mi zor yoksa 0 dan 9a mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hakan, 0'dan 9'a kitaplarımız konu anlatımlıdır, konuları öğrenmeni sağlar. Dinamo kitaplarımız soru bankasıdır orta ve üst seviye sorulardan oluşur. :)


 • beyza küçük, Öğrenci
  Puan :

  ben çarşamba günü sipariş verdim 2-3 iş günü teslim edilir yazıyor pazartesi oldu halen daha gelmedi. yarın da gelmiyecekse siparişimi iptal etmek istiyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Beyza. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan. Kargolar birkaç iş günü içinde elinizde oluyor. Senin kargon da çok kısa süre içinde elinde olacaktır❤😉