;
6. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak

Satış Fiyatı: 2,00 ₺

27 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak


Bu kitapçığın içeriğinde 6. sınıfa geçen öğrenciler için hazırlanan 3 hafta kasım, 5 hafta aralık ve 3 hafta da ocak ayı olmak üzere toplam 11 haftalık çalışma programı ve 6. sınıflar için yetmiş soruluk UEP deneme sınavı bulunmaktadır.

Çalışma programı;

Uzaktan eğitim süresince yüzyüze eğitimle kapatılamayan müfredat eksiklerini tamamlamayı hedefler. Ayrıca aktiviteler ve görevler ile evde geçirilen zamanın doğru programlamasını amaçlar.

Program detayları;

*Programdaki ‘Görevler’ bölümü ile EBA dersi, Canlı ders ve Tonguç dersleriyle ilgili videolar izlenir. Böylece 6. sınıf konuları çalışılmaya başlanır.

*"EBA dersi izleTRT EBA TV’den izleyebilirsiniz.

*"Canlı derse katıl" Okul öğretmenlerinizle yaptığınız dersler.

*"Tonguç dersi izle" “6. Sınıf Evokul Kampı” youtube.com/tonguc6 kanalından, izleyebilirsiniz.

*Hafta sonu “ Tonguç Eba’da” bölümü ile derslerimizin videoları  izlenebilir, böylece konular tekrar edilmiş ve kalıcılığı artırılmış olur. 

*Uzaktan Eğitimin ardından önerilen konularla ilgili “Ödevler” bölümünde yönlendirdiğimiz testler çözülür. Çözülen sorular sayesinde farklı kaynaklardan konular pekiştirilmiş olur.

*“Aktiviteler” bölümünde önerilen okuma çalışmasıyla LGS sınavı için çok önemli olan okuduğunu anlama becerisi geliştirilmiş olur. Ayrıca önerilen spor, animasyon, sosyal medya, gezi, araştırma içerikleriyle de, çeşitli ilgili alanlarına göre yönlendirme çalışması yapılır. Böylece sınav maratonuna sağlıklı ve başarılı bir şekilde hazırlanılır.

Türü: Uzaktan Eğitim Programı ve deneme

Sayfa Sayısı: 64

Soru Sayısı: 70

ISBN: 978-625-7749-27-5
 • Kevser Doğan, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda ödeme varmı? bide kargo parası varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kevser. 30 TL ve üzeri alımlarda kapıda ödememiz vardır. Ancak kapıda ödemelerde kargo firması sizden 10 TL'lik ekstra bir ödeme talep edebilirler❤😉


 • Egemen Zengin, Öğrenci
  Puan :

  merhaba 1 kaç ay önce bir değişim şartında bulunmdum bana geri dönülmedi bana dediğiniz bütün şartları yaptım ama bana geri dönülmedi buna cevap verin


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Egemen, sana daha detaylı yardımcı olabilmemiz için çözüm merkezimizle iletişime geçer misin? :)


 • Ebrar Uysal, Öğrenci
  Puan :

  2. dönem programı ne zaman çıkıcak? Yarın 2. dönem başlıyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ebrar, Şubat-Mart programı PDF olarak mağazaya eklendi. Dilediğin zaman indirebilirsin :)


 • İsmail Hakkı Aydoğan, Öğrenci
  Puan :

  tonguç merhaba ben uep için toplu kitap alışverişi yapacağım ve 2. dönem için bu taktikli sözel ve sayısal, dinamo set halinde alcağım, zoru tüm dersler alacağım kısaca öğretmenim benim alacağım bütün kitaplar 2.döneme uygun mu birde bana 6. sınıf 2. dönem için başka önerebileceğiniz başka kitap varmı iyi akşamlar


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İsmail, evet 2. dönem için de uygundur. :) Diğer 6. sınıf ürünlerimizi de inceleyip sana en uygun olan kitapları seçebilirsin :)


 • Ayse Aydoğmuş , Öğrenci
  Puan :

  acaba subat mart nisan gelicekmi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Çok yakında geliyor Ayşe. Takipte kal❤😉