;
Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

61 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası


Bildiğin üzere Milli Eğitim Bakanlığı ve Ölçme Değerlendirme Sınav Genel Müdürlüğü LGS ve benzeri sınavlarda eleyici ders olarak matematiği seçti.

Peki bu ne demek?

Önceki iki yılda sınava giren öğrencilerin sınav sonrası açıklamalarında da görebileceğin gibi matematik, sınavdaki en zorlayıcı alan.

Peki LGS’de başarı için ne yapmak gerekiyor?

İşte bu sorunun cevabını elinde tutuyorsun. LGS’de başarı için Zor ve Ötesi’ne hazır olmalısın. Yani sınavda karşılaşacağın zorluğun bir tık üstünde sorularla yüzleşmeli, bu soruların sebep olacağı stres ve zaman kaygısını sınav zamanı gelmeden önce halletmelisin.

Zor ve Ötesi sana bu zorluk seviyesindeki soruları sunuyor. Ancak bu sorular MEB kazanımlarını kesinlikle aşmıyor ve kesinlikle gereksiz bir zorlukta değil. Senin sınava ideal şekilde hazırlanmanı, stres ve zaman kaygısı problemlerini aşmanı ve en zor sorulara hazırlıklı olmanı sağlayacak seviyede.

Başarıya giden yolda zorluklarla karşılaşacaksın. Bu yolda her zorluğu aşman için Tonguç’u yanı başında bulabileceğini unutma! 

Başarı seninle olsun!


Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 192

Soru Sayısı: 305

ISBN: 978-625-7749-37-4
 • Hümanur kaya, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitaba benziyor,almayı düşünüyorum.Acaba içinde çıkmış sorular var mı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hümanur, öncelikle şimdiden LGS'de başarılar dileriz, sana güvenimiz tam 💙 Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası ile LGS'de matematik dersinden karşına çıkabilecek tüm zor soruların üstesinden geleceksin 🚀 Bu kaynağımızda sınavdaki zor sorulardan daha zor soruları bulabileceksin 😎 Artık matematik dersi senin için çok kolay olacak 😍 #tongucseninle


 • Tuba Ozdemir, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben bu kitabı alicam ama bişey sormak istiyorum bu kitap daki zorluk seviyesi daha önceki matematik kitaplarımızda daha fazla öylemi ? Cevaplarsan sevinirim 😊


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuba, evet LGS matematiğe dair zor sorular içeriyor :)


 • Atabek Timur TURANLI, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı çok beğendim tonguç çok hoşuma gitti her sorusu ayrı bir bulmaca gibi ve soruları çok kaliteli. Normalde ben sizin kitaplarınızı orta soruları olduğu için orta kaynak olarak çözüyordum ama bu kitap zormuş diğer kitaplarınıza göre. uzun lafın kısası kitabınızı çok beğendim zorlayıcı sorular var.


 • Necip Aydın, Öğrenci
  Puan :

  Zor ve ötesi çok kolay daha zorunu çıkarın


 • Emre Yiğitalp, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguç ben 24 şubat ta sipariş verdim ama şu an 1 mart ve siparişim halen bana gelmedi.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Emre selam. Öncelikle tüm kitaplarını güzel günlerde kullanmanı dileriz. Kargon da herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyoruz. Muhtemelen bu birkaç gün içinde elinde olacaktır. Sizleri çok seviyoruz. #tonguçseninle ❤❤❤