;
Edebiyatik

Satış Fiyatı: 45,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Edebiyatik


Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu kitap AYT Edebiyat kısmında tüm soruları doğru yapman için hazırlandı.

Kitabımızın hediyesi, Türkiye’de bir ilk olan Dev Edebiyat Posteri tüm edebiyatı hızlı ve en iyi şekilde öğrenmeni sağlayacak. İnfografik tablolar ve renkli anlatımlar içeren dev poster, konu anlatım kitaplarının sayfaları arasında kaybolmak yerine hangi konunun ve kavramın nerede olduğunu beynine görsel hafıza yöntemiyle yerleştirecek. Soruları çözerken, konuları çalışırken en büyük yardımcın bu poster olacak.

Tüm edebiyatı konu denemeleri şeklinde bitirmeni sağlayacak olan Edebiyatik; ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumludur. Konuyu öğrenmen için izlemen gereken uzman hocaların hazırladığı videolara her bölümün başındaki karekod ile ulaşabilirsin.

Sorularımız hazırlanırken ÖSYM’nin son yıllardaki bütün sınav soruları ve en son güncellenen MEB kazanımları göz önüne alındı. Kitabımızdaki her bölümün başında bulunan karekodlar, o konuyu öğrenmen için seni tonguç kampüs kanalında ücretsiz yayımlanan videoya yönlendirecek. Testi çözmeden önce o konuyu uzman hocalardan izleyebilirsin. Takıldığın soruların çözümünü de karekodu okutarak uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle çalıştığında üniversite sınavında büyük bir başarı seni bekliyor!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 328

Soru Sayısı: 1560

ISBN: 978-625-7208-98-7 • Yavuz Durgun, Öğrenci
  Puan :

  Ya benim çok fazla edebiyat kaynağım var. O yüzden bu kitabı alamıyorum. Bu kitabın içindeki bilgi haritasını ayrıyeten satıyormusunuz? Nerden bulabilirim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, bilgi haritası harici olarak satılmıyor :)


 • Sude Taş , Öğrenci
  Puan :

  Edebiyatik kitabını aldığım taktirde Türkiye geneli TYT denemesini gönderiyor musunuz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet gönderiliyor. :)


 • ahmet furkan beyaz, Öğrenci
  Puan :

  2021 uygunmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan. Elbette uygundur😊❤