;
AYT Matematik Fasikülleri Logaritma-Dizi

Satış Fiyatı: 19,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs AYT Matematik Fasikülleri Logaritma-Dizi


Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan logaritma ve diziler konusuna ait tüm soruları doğru evaplayabilmen için hazırlandı.

Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu, özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu.

Logaritma ve diziler fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğrenebilirsin.

Ayrıca logaritma ve diziler konusunu işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin. Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardından föy testleriyle de kendini geliştireceksin.

Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak.

Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve logaritma ve dizileri baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak. Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Matematik fasikülü serilerinden olan logaritma ve dizilerden sonra gelecek olan diğer matematik fasikülleri TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 144

Soru Sayısı: 583

ISBN: 978-625-7894-39-5
  • yavuz aydın, Öğrenci
    Puan :

  • Tonguç Mağaza, Admin

  • Yunus Yılmazer, Öğrenci
    Puan :

  • Tonguç Mağaza, Admin