;
ParagrafONS - 5,6,7. Sınıf ve LGS

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

21 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları ParagrafONS - 5,6,7. Sınıf ve LGS


Merhaba değerli arkadaşım,

LGS’de başarı için;

-hızlı okuma ve okuduğunu anlama,

-yorum yapabilme,

-problem çözme,

-karar verme,

-kelime hazinesini zenginleştirme becerileri çok önemli.

İşte bu sebeple sana paragrafons’u hazırladık. Paragrafons’taki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görsel yorumlama soruları, sözel mantık ve muhakeme soruları ile infografik sorular; anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak.

Paragrafons’ta 4’lü, 6’lı, 8’li ve 12’li denemeler bulunuyor. 4’lü denemelerde dörder sorudan oluşan 4 deneme, 6’lılarda altışar sorudan 6 deneme ve bu şekil devam eden bir kitap tasarladık size. Kitabı bu şekilde tasarlamamızın amacı adım adım odaklanabilme süreni uzatmak ve senin sınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlamaktır. Ancak denemelerde soru sayıları artarken soruları bitirmen için sana verilen süre kısalacak. Böylece adım adım, daha uzun süre odaklanabilme ve daha hızlı okuma becerisi kazanacaksın. Paragrafons ile kazanacağın bu beceriler sana ömür boyu yardımcı olacaktır.

Çözemediğin ya da yanlış çözdüğün soruların çözüm videolarını TATS uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinlemeyi ihmal etme! Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

Doğru kaynaklarla çalışan, dikkat ve muhakeme becerisine sahip ve analitik düşünen öğrenciler sınavlarda hayallerine rahatlıkla ulaşacaktır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 360

ISBN: 978-625-7749-73-2
 • irem aslan, Öğrenci
  Puan :

  Kitap harika buradan bakıp satış noktasından satın aldım. Çok beğendiğim bir kitap. Grafikler ve görsel sorulara da yer verilmiş önümüzdeki senelerde de tonguçu kullanmaya devam edeceğim. ben 7. Sınıfım zoru seti ve tost var onları da severek kullanıyorum tavsiye ederim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Bu yorumlar bizi çok mutlu ediyor İrem, geri bildirimin için teşekkür ederiz 😊 Kitaplarının sana başarılar getirmesini dileriz 💙 #tongucseninle


 • Akan Baysu, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba hocam.ben paragrafons ile LGS son tekrar setini beraber alıcam toplu şekilde.kapıda ödeme oluyormu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Akan 👋 evet, 30 TL ve üzeri siparişlerde kapıda nakit ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsin 😊 #tongucseninle


 • Elif Türk, Öğrenci
  Puan :

  Ben 7. Sınıfım paragraf ons kitabını mi almalıyım yoksa paragrafta son nokta kitabını mi almalıyım ,8. Sınıfta Lgs ye çalışmak için mi paragrafta son nokta yı almalıyım çok kararsızım . Fikriniz var mı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif 👋 Öncelikle şimdiden LGS'de başarılar dileriz, sana güvenimiz tam 😎 Her iki kitabımızı da LGS'ye hazırlanırken öneriyoruz, sana çok yardımcı olacaktır. Kafandaki soru işaretlerini gidermek adına kitaplarımızdan bahsedelim 😊 ParagrafONS kitabında 4’lü, 6’lı, 8’li ve 12’li denemeler bulunuyor. Adım adım odaklanabilme süreni uzatmak ve senin sınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlıyor. Paragrafta Son Nokta ise; her biri 10 sorudan oluşan denemeler ile tüm soru tarzlarını pekiştirerek sana paragraflarda %100 başarıyı hedefliyor. Eğer ilk önce hangisini alacağım diyorsan, ParagrafONS kitabımızı alabilir, daha sonra Paragrafta Son Nokta kitabımız ile devam edebilirsin 🤗 💙 #tongucseninle


 • abbas sucu, Öğrenci
  Puan :

  Ben ParagrafONS almak istiyorum ama kapıda ödeme yok nedeni nedir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Abbas, 30 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsin 😊 #tongucseninle


 • şefik toru, Öğrenci
  Puan :

  Paragrafons ve doz denemeleri beraber kargo bedava olabiliyor mu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Şefik, 80 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. :) ParagrafONS ve Doz Denemeleri'ni birlikte alırsan kargo ücreti de ödemen gerekir. :)