;
LGS Matematik Problem Bankası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

7 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları LGS Matematik Problem Bankası


Beceri temelli yeni nesil sorular bilgiden çok mantık, muhakeme, algı ve analiz yeteneklerini ölçer. Bu yüzden beceri temelli yeni nesil sorularda ustalaşmanın yolu bol soru pratiğinden geçer.

İşte tam da bu sebeple elindeki kitabı senin için hazırladık. MEB’in örnek sorularına paralel olarak hazırlanan bu kitapla becerilerini zirveye çıkarabilecek, bol soru pratiği yaparak adım adım ilerleyebileceksin. Bu kitapta her ünitede TEMEL, ORTA ve ZOR başlıklı sorularla karşılaşacaksın. Bu sorular seni basitten zora doğru beceri temelli yeni nesil sorularda uzmanlaşmaya götürecek. İlerledikçe karşılaşacağın Çok Kazanımlı Testlerde ise o teste gelene kadar gördüğün bütün konularla ilgili soruları çözeceksin. Böylece birikimli olarak adım adım bütün konu başlıklarında beceri temelli yeni nesil soruların uzmanı olacaksın.

Sayfaların üst köşesinde göreceğin karekodlar seni soruların çözüm videolarına götürür. Çözemediğin ya da yanlış çözdüğün soruların çözümlerini uzman öğretmenlerimizin hazırladığı bu videolarla öğrenebileceğini unutma.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

Soru Sayısı: 666

ISBN: 978-625-7749-75-6
 • ibrahim akbaba, Öğrenci
  Puan :

  ben 15.4.2021 gece sipariş verdim kaç gün içinde elimde olur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İbrahim 👋 öncelikle şimdiden LGS'de başarılar dileriz, sana güvenimiz tam 😎 Siparişleriniz 2-3 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Sana sorunsuz bir şekilde ulaşacaktır, merak etme :) Ayrıca siparişinin takibini "Siparişlerim" kısmından yapabilirsin 😊 #tongucseninle


 • zeynep gul, Öğrenci
  Puan :

  Kapida ödeme var mi acaba:)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynep, kapıda ödemelerde alt limit 30 TL'dir. :)


 • Furkan Yetiştiren, Öğrenci
  Puan :

  bu ürünü satın alırsam lgs deneme kitapçığı gelecek mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, evet gönderilecek. :)


 • ozan okçular, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel almanızı tavsiye ederim hocalarımızın ellerine sağlık


 • fatma gül kartal, Öğrenci
  Puan :

  Arkadaşlar ben bunun setini aldım çok güzel bir kitap önceden mat dersini yapamıyordum ama şimdi yapabiliyorum ayrıca paragrafons'ta çok güzel bir kitap ben paragrafons'u 4 günde bitirdim sonra da paragrafta son noktayı aldım onu da bitirecem