;
TYT MatematİK İlk 12 Konu Soru Bankası

Satış Fiyatı: 47,00 ₺

0 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT MatematİK İlk 12 Konu Soru Bankası


Yine Yeni Yeniden

Yepyeni bir konu ve kitap ile karşınızdayım Güzel Arkadaşım

Matematikte sizlere rehber olmaya çıktığımız bu yolda bu kez de TYT’ ye temel oluşturacak ‘’İlk 12 Konu’’ ile birlikteyiz. TYT Matematiğin olmazsa olmazı, bizi adım adım ileriye taşıyacak bu ilk 12 konuyu ayrıntısıyla öğrenip birlikte TYT’ ye sağlam bir giriş yapıcaz.

TYT Matematiğe sıfırdan başlamak, güçlü bir temel atmak istiyorsan, nereden başlayacağını bilemiyor, hangi sıralama ile ilerlemen gerektiğine karar veremiyorsan, bu kitap sana doğru planlama ve sıralama sunarak TYT konularını daha kolay öğrenmeni sağlayacak.

Kitap TYT İlk 12 Konu için seni adım adım ilerletecek. Her adım bir diğer adıma basamak olacaktır. Bu sayede konuları ayrıntılarıyla öğrenmeni sağlayacak ve seni basamak basamak zirveye taşıyacaktır.

İlk olarak konuya ait önemli taktiklerle karşılaşacaksın. Sonrasında karşına bu taktiklerle çözebileceğin Temel Düzey Sorular çıkacak. Bu sorular senin konuyu kavramanı sağlayacak. Sonrasında ise Orta Düzey Sorularla konuyu pekiştirecek ve son olarak Yeni

Nesil Sorularla kendini zorlayacak ve sınava hazırlayacaksın. Konu sonundaki testlerle de farklı tarz birçok soruyla karşılaşmış olacaksın. Yapamadığın soruların çözümünü sorunun hemen yanı başında duran ve test başlarında verilen karekodu okutarak ister doğrukaynak.com adresi üzerinden, istersen TATS uygulamasını indirerek uygulama üzerinden izleyebilirsin.

O hâlde TYT’ye sağlam bir temel atacağımız bu yolculukta sen de varsan ne diyoruz;

TYT Matematik İlk 12 Konunun her biri için, ‘’Gönder, Gönder Gelsin Be Hocam’’

Hoş Kal, Hoşça Kal...

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 312

Soru Sayısı: 990

ISBN: 978-625-7508-17-9