;
6. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler


Selam değerli dostum,

Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 6. sınıf derslerinin yenilenen 2019 - 2020 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

 

Türü:Soru Bankası

Sayfa Sayısı:344

Soru Sayısı:1.140

ISBN: 978-605-7716-63-7

  • KAĞAN ULUSOY, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap çok hızlı bir şekilde geldi ve şimdiden 150 soru çözdüm harika bir kitap.Teşekkürler Tonguç Akademi


 • kayra bayraktar, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel çok teşekkür ederim ben bunu haricinde akıl harita setinizi ve hadi kitabınızı da aldım hepsi çok güzel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kayra, geri bildirimin için teşekkür ederiz:) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Soner TOPUZ, Veli
  Puan :

  Hayırlı günler.Benim oğlum devamlı Tonguç yayınlarının testlerini çözüyor , ve hiç bıkmıyor.Malesef yakınlarımızdaki kırtasiyelerden Tonguç'un istediğimiz kitaplarını bulamıyoruz.Bu nedenle internet sitenizden Zoru Bankası sparişi verdik.İnşallah onuda bitirince yaz boyu diğer testlerden alacağız.Bir Veli olarak Çocukların bu kadar zevkle ve hiç bıkmadan ders çalışmalarına yardımcı Kitaplar hazırladığınız için Teşekkür ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Soner Bey, ilginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla


 • Samed Kahraman, Öğrenci
  Puan :

  Çok iyi bir kitap .


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Samed, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Azra Aydoğan, Öğrenci
  Puan :

  beni teste teşvik etti.Test çözmeyi sevmeyenler için güzel bir seçenek olur .(öneriyorum).


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Azra, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)