;
5.1 Akıl Notları

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

16 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5.1 Akıl NotlarıHayat zor, sen daha yolun başındasın. Ama herkes gibi senin de bir yardımcıya ihtiyacın olması çok doğal. Bir yardımcı senin yerine derslere girse, not tutsa ve bilmen gerekenleri hazırlayıp sana sunsa... Harika olurdu değil mi? Ama bu zaten mümkün! Tonguç Yayınları, bilmen gerekenleri senin için bu kitapçıkta topladı!

5.1 Akıl Notları, Tonguç Akademi’nin alanında uzman öğretmen kadrosu tarafından senin için hazırlanmış ders notlarından oluşuyor.

5. sınıf 1. dönem Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinde sana lazım olabilecek bütün bilgiler bu kitapçıkta kısa notlar halinde mevcut. Hem de yeni müfredata uygun olarak düzenlenmiş. Üstelik her an yanında taşıyabileceğin boyutta. Düşün ki artık çantanda, cebinde kısaca her an yanında olabilecek bir yardımcı senin hizmetinde! Sana düşen yalnızca takıldığın yerlerde her an yanında olan yardımcına danışmak. 

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Din, İngilizce

Türü: Kitapçık

Sayfa Sayısı: 108

ISBN978-605-7825-11-7 • saynur KALELİOĞLU, Öğrenci
  Puan :

  çok iyi bir kitap kesinlikle tavsiye ederim


 • Elanur Koca, Öğrenci
  Puan :

  Kaç gün içerisinde ulaşıyor?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elanur, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor :)


 • arda duru, Öğrenci
  Puan :

  çok iyi bi kitap kesinlikle tavsiye ederim elime çok hızlı ulastı ve içinde birsuru konu var %100 almanızı tavsiye ederim


 • Semanur Turan, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç akademi ben bu kitabı almak istiyorum ama bir sorum var bu kitapta 2. Döneme ayit konular var mı *Sizi Çok Ama Çok Seviyorum* 💕💗💝🤗😊😍😁😀🌼


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Semanur, yalnızca 1. dönemin konularını kapsıyor. Sevgiler :)


 • Ela Fatma Köse, Öğrenci
  Puan :

  Öğretmenim bize öğretmenlerimiz 2. Dönemide işletti(çoğunluğunu). Benim o yüzden 2. Dönemide almam gerekiyor(acil).Başka mağazadan alsam olur mu? Yani gerçekte de 2. Dönem akıl notları var mı? Yoksa yalan mı söylüyorlar?Buradan çıkmasını mı beklesem?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Ela selam. Çok yakında gelecek mağazamıza merak etme❤😉