;
0'dan 10'a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 10'a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası

0’dan 10’a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası, bu sene Biyoloji dersindeki en sevdiğin kaynak kitabın olacak! Üstelik, senin için özel olarak hazırladığımız bu kitap, 2019-2020 güncel müfredatı ile tamamen uyumlu!

Kitap oldukça kolay bir kullanıma sahip. Sol tarafta, bu sene Biyoloji dersinde karşına çıkabilecek her türlü bilgiyi bulabilirsin. Seni sıkmamak adına gereksiz ayrıntılardan kaçındık! Sağ taraftaki sayfalarda ise öğrendiklerini test edebileceğin Süz-Geç testlerimiz bulunuyor. Böylelikle sayfa bile çevirmeden, öğrendiklerini sınama fırsatı bulabileceksin… Yapamadığın sorular olursa da üzülme, kitabın TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) ve video çözüm desteği ile uyumlu!

Bu sene sen de biyolojinin bir numaralı öğrencisi olmak ve tüm eksiklerini kapatmak istiyorsan 0’dan 10’a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankasını edinmelisin!Alt Başlık: Biyoloji

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 216

ISBN: 978-605-7825-46-9  • MUHAMMED KARAKUŞ, Öğrenci
    Puan :

    İnceleme videosunu yayınlayacakmısınız?


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Muhammed, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Tanıtım videosu mümkün olan en kısa sürede eklenecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)