;
8. Sınıf 10'da 10 Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 24,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf 10'da 10 Zoru Bankası


İçerisinde, yenilenen 2019-2020 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular bulunan bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla çözümünü 7/24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkansız biraz zaman alır.


                                        

 

Alt Başlık: İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208

ISBN: 978-605-7825-67-4 • Zinet İnci, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda ödeme mevcut mu? Teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zinet, 20 TL ve üstü siparişlerde kapıda ödeme yapabilirsin. Kapıda ödeme ile oluşturulan siparişlerde 10 TL ek hizmet bedeli alınmaktadır. Sevgiler.


 • seher karaçuha, Öğrenci
  Puan :

  Arkadaşlar bence kesinlikle bu kitabı almalısınız çünkü hiç sevmediğim ingilizce dersinin testlerini bunda zevkle çözüyorum ve ztn inkılaba bayıldımmm:))


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Seher, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Betül Karcı, Öğrenci
  Puan :

  Tonguçla LGS ye hazırlanmak, yanlız olmadığınızı birinin size destek olduğu motivasyonu veriyor TEŞEKKÜRLER TONGUÇ


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Betül, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Oğuzhan TAŞÇI, Öğrenci
  Puan :

  Hocam tanıtım videosu gelsin.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Oğuzhan, tanıtım videosu eklendi :) Başarı seninle olsun! Sevgiler