;
4. Sınıf Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 4. Sınıf Akıl Haritaları Seti

Senin için özel olarak hazırlanan 4. Sınıf Akıl Haritaları Seti ile bu eğitim öğretim yılında bilmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik Akıl Haritaları setimiz güncel müfredat ile tamamen uyumlu!

"Nedir bu akıl haritaları?" diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları setimiz Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Bu haritalar ile okul derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin.

Haritalar, bu sene okulda göreceğin derslerle ilgili görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren özet bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri bol görselli anlatımlarla destekliyor.

Bunun yanında haritaları senin için eğlenceli hale getirdik ve bazı bölümlerini gizledik. Bu bölümleri Sticker sayfasından uygun parçalarla senin tamamlaman gerekiyor. Böylece puzzle gibi parçaları birleştirirken aynı zamanda öğrendiklerin kalıcı hale gelecek! Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilirsin. İstersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

4. Sınıf Akıl Haritaları Seti bu sene en sevdiğin kaynak olacak!


Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Poster

Ürün İçerisinde: 50*70 cm 10 kuşe poster +  48 adet sticker

ISBN: 978-605-7825-63-6 • Ahmet Mete Olğun, Öğrenci
  Puan :

  2020 -2021 yılı müfredaına uygun mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mete. Elbette uygundur. Gönül rahatlığıyla alabilirsin🙂🙂


 • meryem erdoğmuş, Veli
  Puan :

  Yayınlarınız çok kaliteli ve eğlenceli öğretici hızlı kargo ilede memnun kaldık bu hafta kızımın yazılı haftası çok destekçi olacağına inanıyorum teşekkür ederiz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Meryem Hanım, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Başarı sizinle olsun! Sevgiler :)