;
3. Sınıf Akıl Notları

Satış Fiyatı: 12,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 3. Sınıf Akıl Notları


Merhaba değerli arkadaşım,

 

Hayat zor, sen daha yolun başındasın. Öğrenmen gereken bir sürü konu var. Öğrendiklerini unutmamak için de bol bol tekrar yapmalısın. Biri derslerde öğrendiğin bütün bilgileri tekrar edebilmen için küçük notlar halinde hazırlasa ve sana sunsa… Harika olurdu değil mi? Ama bu zaten mümkün! Tonguç Yayınları, bilmen gerekenleri senin için bu kitapçıkta topladı!

3. sınıfta Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi ve İngilizce derslerinde sana lazım olabilecek bütün bilgiler bu kitapçıkta kısa notlar halinde mevcut. Hem de yeni müfredata uygun olarak düzenlenmiş. 

Üstelik her an yanında taşıyabileceğin boyutta. Düşün ki artık çantanda, cebinde kısaca her an yanında olabilecek bir yardımcı senin hizmetinde! Sana düşen yalnızca takıldığın yerlerde her an yanında olan yardımcına danışmak. 

Başarı peşini hiç bırakmasın...

 

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, İngilizce

Türü: Kitapçık

Sayfa Sayısı: 102

ISBN: 978-605-7825-77-3 • Ebrar Kara, Öğrenci
  Puan :

  Kardeşime hediye olarak aldım normaldr kitap görünce saklan çocuk şuan kitapları inceliyo ve çok eğlenceli olduğunu idaa ediyo Teşekkürler TONGUÇ MAĞAZA


 • Kayra Önalan, Öğrenci
  Puan :

  Kendime de aldım kardeşime de çok güzel hatta ders çalışmayan kardeşim dersin başından kalkmaz oldu emeği geçen herkese teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kayra, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)