;
KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası

Satış Fiyatı: 18,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları KOTA Konu Taramaları İnkılap Kotası


8. Sınıf İnkılap Tarihi KOTA Soru Bankası ile bu sene Tarih’in şampiyonu sen olacaksın! Hem de hiç sıkılmadan ve bol bol eğlenerek…

Tamamı yeni tarz ve yatay sorulardan oluşan İnkılap Tarihi Konu Taramaları, içerisinde yer alan toplam 40 adet KOTA ile birlikte 8. sınıf 1. ve 2. dönemin tüm konularını tekrar etmeni sağlayacak ve seni LGS sınavına yönelik çalıştıracak. Konuları tekrar ettirirken kazanım temelli ilerlemene de yardımcı olacak.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin.

İnkılap Tarihi Kota’sı, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle, güncel müfredata %100 uyumlu şekilde, yeni sınava uygun zorluk düzeyinde hazırlandı.

Aynı zamanda TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.

Eğlenerek öğrenmek artık Tonguç ile gerçek oluyor!

Unutma, KOTA'nı belirlediğin sürece şampiyonluğa sen ulaşırsın!Alt Başlık: İnkılap Tarihi

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 168

ISBN: 978-605-7825-78-0 • Furkan Yayla, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç ben bir tonguçun test kitabını kirtasiyeden aldim ben kitap aktivasyon kodunu yazdim lakin video o çözümü icin karekodu okudtum Tats diyor ki bu kitabı aktive etmediniz ama ben ettim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, uygulamadan çıkış yapıp tekrar girdiğinde sorun düzelmiş olacak. Problem devam ederse tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine e-posta gönderir misin yardımcı olalım :)


 • Elif Ulusoy, Öğrenci
  Puan :

  güzel sorular var güzel olmuş


 • Asya Yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  Adresi doğru verdiğim halde adresi bulamadilar diye siparişim geri gitmiş


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Rica etsek konuyu hızlıca müşteri hizmetlerimize aktarabilir misin? Sana hızlıca yardımcı olacaklardır. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • Deniz Bilge, Öğrenci
  Puan :

  2021 basımı çıkacak mı? Eğer çıkacaksa beklemeden alırsam kitap içeriği değişir mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Deniz, tüm ürünlerimiz müfredata uyumludur. :)