;
11.1 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 11.1 Akıl Haritaları Seti


11.1 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz güncellenen müfredata uygun olarak düzenlendi!

Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 11.1 Akıl Haritaları setimiz Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih ve Coğrafya derslerinden oluşuyor. İçerisinde 10 adet harita seni bekliyor. Bu akıl haritaları ile derslere ait tüm konuları tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” bir bakışta görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

11. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları setini sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş!

Alt Başlık: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih ve Coğrafya

Sayfa Sayısı:10 Poster

ISBN: 978-605-7716-35-4  • Baran Koşar , Öğrenci
    Puan :

  • Tonguç Mağaza, Admin

  • Atakan Köseoğlu, Öğrenci
    Puan :